Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Британія може запровадити персональні санкції проти українських владоможців – юрист

Май 04
16:11 2018

Палата громад британського парламенту прийняла поправку до законопроекту "Про санкції і боротьбу з відмиванням грошей". "Ці (положення) дозволять Великій Британії діяти проти осіб, відповідальних за серйозні правопорушення у всьому світі".

Читайте також: Daily Express: На чьей они стороне? Великобритания в ярости из-за того, что страны ЕС не дают ей нанести очередной санкционный удар по России

Це означає, що Британія може на основі цієї поправки запровадити персональні санкції проти українських владоможців, що відповідальні за численні порушення прав українців. Про кого мова?

По-перше, усіх тих суддів, правоохоронців та чиновників, що визнані порушниками у рішеннях Європейського суду з прав людини.

По-друге, продовжити можна вищим керівництвом держави і депутатами, що запровадили дискримінаційне е-декларування антикорупційних активістів та низку ініціатив, що обмежують права і свободи українців.

Читайте также: Окружение Путина сейчас ищет тех, кто умеет обороняться и защищаться от нарастающего западного давления – Небоженко

По-третє, усіх фігурантів злочинів Революції Гідності включно з тими хто саботує розслідування цих злочинів, а також усіма необеркутівцями, що дозволяли собі неправомірне застосування сили проти українців, займались віджимами бізнесів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Oleksii ROHOVYK

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста