Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

«Це тонкий лід» – Ющенко порадив не звертати уваги на думку Польщі в історичних суперечках з Україною

Апрель 03
23:12 2018

Колишній президент України Віктор Ющенко вважає, що українцям не варто звертати увагу на думку Польщі в історичних суперечках. Про це він заявив в інтерв'ю "ВВС Україна".

"Це тонкий лід. У нас має бути своїми руками, серцем і мозком написана своя історія. Ніхто з Варшави, Москви чи Брюсселя не повинен нам нашіптувати, які рядки писати, а які – видаляти. Історія будь-якої нації складається з історії боротьби за незалежність. Кожна людина, яка доклала зусиль і віддала життя за незалежність, є героєм України", – підкреслив екс-президент.

Він зазначив, що його мало цікавить, що про його позицію скажуть у будь-якій країні світу.

"Я вчиняю, як поляк, росіянин чи представник будь-якої іншої сильної нації. Переконаний, що Україна має йти своїм шляхом", – додав Ющенко.

Читайте також: New Eastern Europe: Сім циклів історії України

За його словами, українська нація за останні чотири роки стала сильнішою.

"За останні чотири роки в межах національного діалогу ми пройшли велику школу. Ми стали більш дружними і більше почали себе поважати. Зблизилися в тих питаннях, які раніше вважалися небезпечними і дратівливими. Сьогодні ми – нація більш сильна, ніж чотири роки тому", – резюмував екс-президент.

Читайте також: Повільний рух до гідності

У жовтні 2016 року польський Сейм і Верховна Рада України ухвалили спільну Декларацію пам'яті та солідарності, яка мала покласти край історичним суперечкам. Незважаючи на це, історичне питання залишається джерелом напруженості між країнами.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста