Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Час «революційної доцільності» минув, шибениці так і залишилися порожніми – публіцист

Апрель 04
10:56 2018

–Чи винен Бубенчик у тому що вбив двох (?) беркутівців? Ні. У цьому винен режим Януковича, який довів людей до відчаю.

Якщо так, то чому тоді судять Бубенчика?! А тому, що такий закон.

Більш того, пройшов час, багато часу і подій, і багато тих самих беркутівців стали на захист держави, коли російський ворог приперся до нас.

І якщо відсьогодні розглядати події 2014 року, то так, людина вбила службовця, який сьогодні навіть Героя міг би отримати.

Читайте також: Дело Бубенчика как мощный вызов обществу

Але це погляд відсьогодні, а іншого у нас немає. Бо за поглядом "відтоді" Бубенчик мав би бути повністю виправданим, бо захищався від беркутів, які виконували злочинні накази.

А от беркутята мали б бути покараними, але цього не сталося. А сталося зовсім інше, багато хто з них і досі у правоохороних органах, багато хто отримав УБД.

Багато хто власним життям довів, що вміє захищати Україну. І я зовсім не здивуюся, що в один чудовий день на лаві підсудних попаде ветеран АТО, Герой України, який як раз і був тим самим беркутом з Інституцької.

Чи винен цей беркут у тому, що вбивав майданівців?

….і сьогодні, чи завтра, нам доведеться визнати що ні, бо він виконував наказ злочиної влади.

Час "революційної доцільності" минув, ми не встигли їм скористуватися, і шибениці так і залишилися порожніми, а значит залишається закон.

А за діючим законом, бл*ть, саме Беркут захищав конституційний устрій держави. Саме тому всі справи проти януковців просто розвалюються, і мова не тільки про продажних суддів. Ситуацію мала б врятувати амністія. Так, шановні, амністувати треба і майданівців і беркутів, безумновно тих, хто залишився вірними присязі, і далі продовжує службу в органах.

А от всі сили треба кинути на те, щоб покарати поплічників режиму Януковича і його самого, безумовно. І тут всі засоби гарні…

Читайте також: Порошенко та компанія хочуть зачистити "буйних" патріотів перед виборами – журналіст

І ще, чим я більше думаю про події 2013-14 років, тим більше замислююсь про Схід і Крим. От ви розумієте, що коли ми повернемо контроль на Кримом і ОРДіЛО нам доведеться амністувати багато з тих, кого ми всі сьогодні називаємо ворогом?

Андрій БУЛҐАРОВ

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста