Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Депутати Європарламенту закликають Меркель та інших державних діячів не їхати в Росію на ЧС-2018

Июнь 14
17:31 2018

Депутати Європарламенту закликають канцлера Німеччини Ангелу Меркель та інших державних діячів не їхати в Росію на ЧС-2018.
Навіть не знаю. Часто думаю, що німецький політик Ребека Хармс є більшим патріотом України, ніж Німеччини. Саме вона ініціювала написання і ухвалення Європарламентом резолюції щодо порушення прав людини у Росії. У документі згадується поіменно 70 українців, які зараз перебувають в ув'язненні на території Росії.

Читайте також: Патріарх Філарет: "Уболівальники – це духовно хворі люди". ВІДЕО
Резолюція, яку у ці хвилини обговорює ЄП у Страсбурзі, закликає засудити порушеня прав людини у Росії, які Кремль намагається приховати за ширмою Чемпіонату світу з футболу і негайно звільнити Олега Сенцова та інших українських політв'язнів.
Ребека Хармс у своєму виступі наголосила, що сьогодні в день відкриття Чемпіонату виповнюється рівно місяць, як Олег Сенцов розпочав голодування і потрапив у реанімацію.
Євродепутат Ребекка Хармс заявила, що з часу Олімпійських ігор у Сочі Путін не зробив нічого для миру, лише навпаки.

Тому вона закликала Ангелу Меркель не їхати на ЧС-2018, мовляв, аби зустрічатися з Путіним заодно, а якщо і їхати в Росію, то не на Чемпіонат з футболу, а відвідати ув'язнененого Олега Сенцоа та інших політичних бранців.

Читайте також: Другая сторона футбола: так выглядит центр Киева после болельщиков. ФОТО
У найближчу годину тут, у будівлі Європарламенту відбудеться флешмоб на підтримку Олега Сенцова, який організовують працівники європейських інституцій та автор цих рядків.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Ростислав ДЕМЧУК

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста