Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Дискусія, що розгорілася навколо «євроблях», знову поділила нас на два табори

Июль 12
22:18 2018

Перед тим, як прочитати цей пост, прохання відповісти на одне питання: що для Вас є найвищою цінністю – сила закону чи сила права?
Питання залишається невирішеним з часів усіх Майданів. Що є пріоритетом для України? Бути у фарватері Росії, Америки, Європи, олігархів… Чи бути власником та творцем свого майбутнього? На мою думку, рішення для «євробляхів» полягає у банальному питанні. Чи виросли ми з простих споживачів, неприйнятної для волелюбних нащадків козацтва, «закам’янілої» системи підпорядкованості феодалам?

Читайте також: Єврономери: що далі

Бо проти чого, насправді, протестують «євробляхери»? Проти необґрунтованих і невиправданих дій представників владної верхівки щодо перерозподілення коштів громадян у власних інтересах.

Як правник я чітко розумію, на яких принципах будується світогляд вільної людини та що є найвищою цінністю: закон чи право? Якщо закон принижує честь, гідність та права більшості в угоду провладної купки феодалів, я проти такої держави!
Позицію «ми платимо – нехай і вони платять» розглядаю як раболіпство. Звільніть свій мозок від цього. Якщо закон протирічить загальному праву вільно обирати засіб пересування в угоду інтересів обмеженого кола «ясновельмож», такий закон має бути переглянутий. Нажаль, більшість законів, які приймаються, сповідують таку філософію. Дискусія, що розгорілася навколо «євроблях», знову поділила нас на два табори, відволікаючи від суті питання!

Читайте також: Проблема не в "евробляхах", проблема в автохламе
Інші питання: мова, тарифна політика, освіта, медецина розглядаю саме за цим принципом. І Вам раджу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Святослав ДУБИНА

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста