Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Експансія хрестом і рясою

Май 04
13:29 2018

Фейсбуком прокотилася новина про те, що бразильський найманець, що воював на боці окупантів та колаборантів на Донбасі Рафаель Лустарґі – не сидить у в'язниці, а переховується в Китаївському монастирі, що належить т.зв. "МП" у Києві.

Це, звісно, ганьбище, морок, "алєс" і т.д. та я вам ще одну новину вирішив розповісти, так би мовити для повноти картини.

Читайте також: Московський "план Б" щодо української автокефалії

В цю неділю, 6.05.2018 у Києві, на вулиці Урлівській 20-а, (світлина 0 ) що на масиві Осокорки відбудеться "православний сходняк", інакше й не назвеш. Річ у тім, що за даною адресою будується храм "Успения Пресвятой Богородицы" того ж таки "МП". І от до цього з дозволу сказати храму, у неділю привезуть ікону "Почаевской пресвятой Богородицы". Та головне – хто саме привезе.

Да, буде Онуфрій, інша високопставлена церковна агентура та, звісно, Новінскій. Але центральним спонсором виступає не хто-небудь, а такий собі Юрій Єріняк. Мало хто знає його саме за паспортними даними, в кримінальних колах він відомий як Юра Молдован (на світлині 1). Юра – непересічна особа: в 1990-х, в Криму вступив до лав одного з найжорстокіших ОЗУ Криму, відомої як "Башмаки". Займався рекетом, прибирав конкурентів з інших угруповань, зокрема Аліка Дзюбу…

Та ключовий момент в іншому: до цього ж ОЗУ, входив і тепер вже загальновідомий персонаж – "Гоблін", Сєрґєй Аксьонов, головний колаборант Криму (світлина 2). Молдован і Гоблін досі дружать і чудово спілкуються.

Чому ж ніхто і ніколи не зміг взяти Молдована за причинне місце? Не зміг тому, що Юра "в близьких" з Ахмєтовим, а Ахмєтов близький з Порошенком (світлини 3,4). Ця близкість, між іншим, почалася досить давно. До прикладу: у 1997-му році Порошенко заснував компанію "Нафтогазвидобування", яку згодом передав Нєстору Шуфрічу, а той, в свою чергу у 2012-му продав її Ахмєтову. Красиво, чи не так?

Читайте також: Москва зажди діяла шляхом обману, насильства, підкупу та шахрайства – Зубач

Окрім цього, всіх вищеперерахованих об'єднує любов до "МП" – тому привезення ікони Молдованом до Києва виглядає абсолютно логічним в цьому ланцюжку. Головне аби Молдован разом з іконою проросійських бойовиків не привіз по аналогії з Ґіркіним, який відвідував Києво-Печерську Лавру з розвідувальною метою незадовго до початку Революції Гідності.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Назар ПРИХОДЬКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста