Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Експерт: Путін не перешкоджатиме виборам в Україні – він їх чекає з надією

Декабрь 07
10:26 2018

Петро Порошенко вважає, що єдина людина, яка хоче перешкодити виборам президента України у 2019 році, – це Володимир Путін. Таку заяву президент зробив у коментарі американському телеканалу CNN. Чи дійсно російський президент всіляко перешкоджатиме проведенню виборів в Україні? Чому Петро Порошенко на п’ятому році війни почав робити акцент на російській агресії? На ці всі питання в ексклюзивному коментарі для UAINFO розповідає експерт з питань безпекової політики Василь Лаптійчук.

Читайте також: Політолог розповів, як Росія впливатиме на результати президентських виборів в Україні

"Путін не перешкоджатиме виборам – він їх чекає з надією, що з наступним президентом України зможе вже не лише домовитись, але й дочекатися виконання обіцянок українським візаві. Бо теперішній наобіцяв за себе і за парламент і за весь український народ і Конституцію з територіальним устроєм змінити, і прийняти на утримання Д/ЛНР у вигляді реального російського анклаву, що мав би паралізувати внутрішньополітичне життя України, і багато подібного (і це лише в одних "Мінських домовленостях").

Читайте також: До росіян слід ставитись так, як ставились в СРСР, Британії, США до німців під час Другої світової війни

Тобто, перешкоджати виборам в Україні Кремль не буде, проте, звичайно, намагатиметься якось вплинути на їхні результати. І це, як і все, що робить РФ, буде грубо, примітивно й "шито білими нитками". Проте цього разу, як і в попередні, насправді, все перебуватиме в руках тих українців, які прийдуть на виборчі дільниці, і ніхто того вибору змінити не зможе.

Перешкоджатимуть ці вибори лише чинному президентові та його оточенню, яке дуже хотіло б продовжувати робити те, що робить зараз, ще багато-багато років. Схоже, Порошенко нервує, якщо так "заговорюється".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста