Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Головні причини нашої бідності і неуспішності

Июль 12
02:05 2018

Після прощання з Левком Лук'яненком зустрів неподалік парламенту групку керівників Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на чолі з її керівником. Різанула вуха відбірна російська в розмові між собою цих патріотів "при виконанні службових обов'язків". Знаю, що мені дорікатимуть, мовляв "вони ж професіонали", або "вони ж рускоязикіє патріоти", або "вони ж не на роботі, а між собою можна і на радном язикє". Цілком погоджуюсь наперед з такою або іншою критикою своєї рефлексії. Можливо така болісна реакція спричинилася після панахиди за Л.Лук'яненком, який здобув для цих "патріотів при посаді" незалежність, але так і не дожив до української України.

Читайте також: Скасуй тариф на корупцію

Та на другий день відчуття неправильності повернулося. Часто у нас критикують виборців за те, що обирають у владу всяке таке. Іноді й сам грішу надмірною вимогливістю до співгромадян, наприклад не можу пробачити те, що у 1991 році не обрали президентом України В.Чорновола і тим самим прирікали мене і всю країну на злидні і корупцію упродовж 27 років.

Але коли бачу от таке перетворення з показного "патріота при виконанні службових обов'язків" на високій посаді, яка має прямий вплив на формування громадської думки в теле- і радіо-просторі на звичайнісінького зросійщеного обивателя мені стає сумно.

Читайте також: Антикоррупционный бег с препятствиями

Згадую нашу дискусію в студії Остапа Дроздова "Ну, що ми за народ такий?!". Переконуюсь дедалі більше, що не народ, а еліта має нести першочергову відповідальність за дії правлячого класу. Угодовство і безпринципність значної частини української еліти, її боягузтво і продажність – ось головні причини нашої бідності і неуспішності. Чому досі національна еліта не відновить традицію руконеподаваності мерзотнику, шахраю, брехуну, зраднику? Тільки тому, що він міністр, депутат, президент чи якийся інший начальник?!

Пишаюся знайомством з Василем Шкляром, який мав мужність відмовитися від Національної премії і грошової винагороди з рук Януковоча. Цей та деякі інші приклади непокори еліти, а також сплески народної ініціативи 2004 та 2013-14 років, Врадіївка, Податковий і Мовний майдан не дають вмерти надії на те, що колись і у нас з'явиться справжня українська національна еліта.

Начувайся тоді правляча біомаса!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Андрій НІЦОЙ

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста