Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Лідер «Українського вибору» обговорив мінський процес з послом Угорщини

Ноябрь 21
16:45 2016

Фото: Посол Ерно Кешкень вручив вірчу грамоту президенту Петру Порошенку

Лідер Громадського руху «Український вибір — Право народу» Віктор Медведчук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Угорщина в Україні Ерно Кешкенем, в ході якої сторони обговорили ситуацію на Сході України, способи розв'язання кризи, а також проміжні підсумки і перспективи мінського процесу. Така інформація оприлюднена на сайті громадського руху.

Ерно Кешкень висловив переконання, що Мінські домовленості повинні бути виконані і що саме дипломатичне вирішення конфлікту на Донбасі — єдиний прийнятний шлях виходу з ситуації, що склалася.

Читайте також: Європі потрібна не Україна, яка стікає кров'ю, а стабільна і успішна країна — Філіпчук

«Це дозволить уникнути дестабілізації в Східній Європі», — вважає він. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Угорщина переконаний, що всім сторонам мінського процесу слід докласти максимум зусиль для виконання досягнутих домовленостей. Він також високо оцінив внесок Віктора Медведчука в процес мирного врегулювання на Сході України і звільнення утримуваних осіб.

Лідер «Українського вибору — Права народу» в свою чергу подякував послу як представника європейської сторони за сприяння у вирішенні конфлікту і досягнення миру на Сході України.

Читайте також: Как умно вернуть Донбасс. Десять советов из Донецка

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста