Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Міф про «бідні» села в Україні

Январь 09
03:32 2018

Про міфи.

Поки пив на кухні каву з горіховим тортом (ага, щоби не зіпсувався), то 5-й канал уповів про успішну співпрацю державного літакобудівного підприємства «Антонов» з саудитами. Так виглядає, що державні підприємства можуть бути успішними. Зрештою, у світі багато таких прикладів — хоча б Сингапур.

Для цього при владі мають бути люди, для котрих ця держава насправді є Батьківщиною.

Села об‘єктивно відмирають, бо життя урбанізується? Ще один маркер дегенеративності. Село, як джерело та економічну основу українства, особливо активно знищують упродовж останніх 100 років. Для матолків, котрі ся вчили в економічних вишах, пораджу найперше познайомитися з працями фізіократів і природньою економікою Миколи Руденка.

Читайте также: Село: краса й недоля

Для ілюстрації наведу один з моїх найулюбленіших економічних анекдотів:

«Ідуть українець з юдеєм лісом, заблукали. В першого з собою кілограм сала, в другого кілограм золота. Ось юдей і каже: може ми б з тобою ґешефт зробили? — Легко — відповідає українець, — але скучно просто так.

— А як,? — зацікавився юдей.

— Давай базар зробимо.

— Давай!

Розстелив українець на траві свіжу ґазету, дістав з-за халяви ножа, вийняв з-за пазухи сало, поклав на папір і розрізав навпіл. Підходить попутник:

— Прошу пана, скілька пан хоче за пів кіля сала?

— Кільо золота!

— Та чи пан звар‘ював?!

— То прошу пана піти по базару й поторгуватися…»

Ну і чому так звана «децентралізація» — це один з елементів знищення села.

Насправді вона побудована на брехні про «бідні» села. Ага, чого бідні? Бо… Отож, тільки не люди дурні, а дегенерати при владі. Якщо виконати Конституцію України, створити передбачені нею та Європейською Хартією місцевого самоврядування територіальні громади й наділити їх належними ресурсами — бідних не буде.

Сьогодні злочинне поняття «земля поза межами населених пунктів» — це не лише джерело нечуваної корупції та годівниця для гройсманів — це теж елемент знищення села. Що, віддали цю землю у відання ОТГ? Віддадуть, коли на чолі тих ОТГ будуть цілком залежні від влади ставленики олігархату. А земля та природні ресурси — мають бути економічною базою територіальних громад…

Читайте также: Чому вимирають наші прекрасні села? ФОТО

І на завершення, бо дискутувати не хочу й не буду — шкода часу. В Лондоні лише дуже багаті люди можуть собі дозволити споживати натуральні продукти, вирощені «малим сільгоспвиробником» — селянином або фермером. Українська земля, навіть сьогодні, ще надається на вирощування таких натуральних продуктів…

Чєлавєк єсть то — что он єст. Такі да…

Yuriy SYTNYK

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста