Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Мосійчук: Найєму потрібно подбати про свою безпеку

Май 04
13:30 2018

Мене важко запідозрити у прихильності до Мустафи Найєма, адже всім відомо, що ми з ним є політичними опонентами. Проте у тій неприємній ситуації, в яку він потрапив – я на його стороні.

Мустафа зіштовхнувся не просто з автохамами – мажорами, впевненими у власній безкарності, а з кадирівцями. Спеціально наголошую на цьому, оскільки фанатів Кадирова не можна назвати чеченцями. На відміну від чеченців, кадирівці не мають жодних "понять": вони натовпом підло напали на одного Мустафу і побили.

Читайте також: "Коли б’ють вчителя чи лікаря, то всі дружно розходяться", – Притула прокоментував побиття Найєма

Тепер Найєм заявляє про погрози на його адресу – цілком цьому вірю, і радив би йому подбати про свою безпеку. Що ж до перспектив цієї справи в суді – то вони, м’яко кажучи, примарні. І не із-за недостатності доказів провини нападників, а із-за гнилості нереформованої судової системи.

Читайте також: Загально щодо трьох затриманих нападників на Найема

Ще з 90-х в Києві були етнічні угрупування, проте вони завжди тримались в певних рамках, і не переходили до відвертого "бєспрєдєлу". Проте останнім часом ми спостерігаємо негативну тенденцію. Тішить, що Національна поліція приділяє цьому належну увагу, постійно звітуючи про видворення з території України тих чи інших етнічних кримінальних авторитетів. Сподіваюсь так буде і надалі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Ігор МОСІЙЧУК

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста