Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Невдовзі – не святкові дні, а дні пам’яті

Май 03
20:00 2018

Щороку одне й те саме. Знову – ті хороші, ті погані, ті колабораціоністи, ті ні. Це я про дивізію "Галичина" й українців у складі РККА.

Дорогенькі мої! Українці у складі РККА воювали за інтереси радянського тоталітарного режиму. (Починаючи, якщо хтось забув, із 17 вересня 1939-го, а не зі 22 червня 1941-го). Українці у складі вермахту воювали за інтереси німецького тоталітарного режиму.

Читайте також: Одним миром мазані: совєти = нацисти, СРСР – окупація

Єдиною військовою силою, яка в тій війні воювала за свободу й незалежність України від обох тоталітарних режимів, як радянського, так і німецького, була Українська повстанська армія, УПА.

Яка, як відомо, свою боротьбу програла – бо Україна не з'явилася на світовій політичній мапі після завершення Другої світової війни. (Тим, хто натякає на УРСР як українську державу, пропоную викинути з вікна унітаз, потім намалювати його на стіні туалету і спробувати на*рати в намальований унітаз. Це й буде ваша "українська держава УРСР".)

Що святкувати? "Подвиг солдата"? Тоді не забувайте і про "подвиги" українських солдатів під час завоювання Польщі та нападу на Фінляндію. Ну як, виходить святкувати?

Читайте також: На "Інтері" пояснили, чому "пів-Європи" не святкує Дня перемоги

Ми часто нарікаємо на безпорадне ООН. Але навіть воно розумніше за деяких українців – бо 2004 року затвердило 8 і 9 травня як "Дні пам'яті та примирення". До речі, з 2015-го 8 травня і в Україні – "День пам'яті та примирення". (А 9 травня, як відомо, розігране Сталіним для самого себе і своїх радянських холопів.)

Здавалося б, як іще людям прозоріше натякнути, що ці дні – не святкові, а пам'ятні. Але ні, деякі українці – дуже вперті люди. Просто-таки феноменально уперті. У своїй вузьколобій тупості.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Володимир МИЛЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Водителя BMW, который под наркотиками переехал двух человек, отдали под суд

Водителя BMW, который под наркотиками переехал двух человек, отдали под суд

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста