Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Очолити митницю може скандальний чиновник — ЗМІ

Ноябрь 21
15:41 2016

Генерал СБУ Василь Пісний, який засвітився в скандалі з депутатом Володимиром Парасюком, хоче зробити свого кума Сергія Сердюка головним контролером за митницею в Генпрокуратурі

Про це повідомляє Depo.ua в матеріалі "Пісний хоче контролювати митницю".

Зазначимо, в грудні минулого року група активістів закликала правоохоронні органи розслідувати злочинну діяльність окремих чиновників на українських митницях, особливо на Одеській. У цьому контексті спливло прізвище побитого Парасюком генерала, а також якогось міліцейського чину Сергія Сердюка, якого називали кумом генерала Василя Пісного. Сердюк, за словами громадських активістів, безпосередньо займається координацією і контролем махінацій на низових рівнях силових структур. До того ж він має хороші зв'язки в структурах МВС і прокуратури.

Згодом повідомляли, що цей тандем, після того, як Одеську митницю очолила Юлія Марушевська, перебрався на інші митниці. Зокрема, на Київську. У пресі писали про ТОВ "Сіріус профі", через діяльність якого бюджет недоотримав $405 млн.

Читайте також: Журналисты обнаружили "семейный бизнес" на Киевской таможне. ВИДЕО

"Правда, інформація про оборудки цієї фірми, "батьками" якої називали Пісного й Сердюка, здебільшого була у соцмережах і на третьорядних інтернет-сайтах. Ніхто з політиків та правоохоронців на ці публікації публічно не реагував, тому вони йшли, як то кажуть, у "свисток"", — зазначає видання.

Як повідомляють джерела depo.ua, цього чоловіка нібито просувають на посаду в Генпрокуратурі, де він зможе курувати нагляд за законністю роботи митниць.

"Якщо це правда, то "щуку" кинуть в річку, адже важко навіть собі уявити суми, які злодійкуваті митники згодні платити, щоб у Києві не помічала їх угоди. Отримати фактичний контроль над митницею — це ж просто золота жила. А ще неважко уявити, скільки посиплеться звинувачень на адресу Генпрокуратури в разі, якщо таке призначення справді відбудеться", — зазначає видання.

Нагадаємо, 19 листопада 2015 року на засіданні антикорупційного комітету Володимир Парасюк після словесної перепалки вдарив Василя Пісного ногою в голову. В коментарях для преси депутат назвав генерала "Антибіотиком", начебто під таким "поганялом" його знають в кримінальному світі, та звинуватив в незаконних оборудках.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста