Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Політична авантюра Росії стає все дорожчою

Май 04
04:02 2018

Загалом політика санкцій, яка зараз спланована проти Російської Федерації і починалася в контексті анексії Криму і анексії на Сході України, була спрямована не на те, щоб зупинити Росію в Україні. Ці санкції були спрямовані на те, щоб не допустити подальшого розгортання агресивної політики Російської Федерації.

На сьогодні в країнах Заходу домінує певне ставлення до політики стримування Росії, і це ставлення продиктоване в тому числі наслідками холодної війни. Розпад Радянського Союзу в 1991-му році для Заходу і в першу чергу для Сполучених Штатів Америки був дуже несподіваним.

На той момент Захід і Вашингтон опинилися в ситуації повної розгубленості, коли вони не розраховували на настільки швидке падіння цієї супердержави. І на сьогодні Штати і Європа не хочуть повторити те саме з Російською Федерацією. Тим більше, що розпад Російської Федерації, який може бути спричинений цими санкціями, буде непрогнозованішим і ризикованішим.

Читайте также: Atlantic Council: Россия не просто вмешивается в выборы во всем мире. Это что-то гораздо хуже

Буде дуже багато загроз, таких, яких не було у часи розпаду Радянського Союзу на початку 90-х. Тому економічні санкції були з самого початку дуже обережними і дуже прорахованими на середню і довгострокову перспективу для того, щоб в кінцевому випадку Росії не вистачило грошей на реалізацію її стратегічної мети — відновити себе в статусі супердержави і почати знову це глобальне протистояння з Вашингтоном.

Читайте также: Россию вытурили из истории

Для РФ Україна є одним із елементів стратегії нав'язування Заходу свого порядку денного; тому Захід діє не стільки на те, щоб зупинити Кремль в Україні, скільки на те, щоб зупинити цей російський сценарій в принципі. І продовження цих санкцій — те, що вони поступово стають більш персональними і більш болючими — все це розраховано в першу чергу на те, щоб Росія поступово все більше відчувала економічний тиск. І чим далі, тим її політична авантюра ставала все дорожчою і дорожчою.

В кінцевому випадку це знову ж відіб’ється на Україні — в кінці кінців російському керівництву не вистачить грошей не тільки на сирійську війну, але і на українську.

Тарас ЖОВТЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста