Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Політолог: Відсутність перших осіб на відзначенні річниці Майдану — маркер того, що відбувається між владою і народом

Ноябрь 22
13:22 2016

Відсутність перших осіб країни на вчорашньому відзначенні річниці Революції Гідності це маркер того, що відбувається між владою та суспільством.

Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив директор Українського інституту аналізу і менеджменту політики Руслан Бортнік.

Він нагадав, що на відміну від попередніх років, ні Президент України Петро Порошенко, ні Генеральний прокурор України Юрій Луценко, ні Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не вийшли до людей в процесі відзначення річниці Революції Гідності та «публічно не продемонстрували своє ставлення до подій Майдану».

«Президент, щоправда, зробив заяву — відеозапис. Але на мою думку, тези, які він озвучував, суттєво відрізнялися від тих, що звучали попереднього року. Рік тому Президент сказав, що революція не завершена і завершиться лише після того, як будуть досягнуті цілі Майдану: поборена корупція, втілена євроінтеграції тощо. Сьогодні риторика Президента інша. Мені здалося, що перші особи країни не були на Майдані, бо боялися вийти до людей. І те, що вони не вийшли — маркер того, що відбувається між владою та суспільством», — вважає політолог.

А те, що відбувалося вчора, зауважує Р.Бортнік, « випускання пару з постановочними, провокаційними моментами».

Читайте також: Це "дзвіночок" для влади, — нардеп про вчорашній погром "Сбербанку" в Києві

«На жаль,події Майдану останнім часом перетворилися на площину для піару правих і праворадикалів. Річниця Майдану перестала бути всеохоплюючим святкуванням хоча б для учасників майдану. Але гарячіше буде у 20-х числах лютого, коли відзначатимемо річницю розстрілу на Майдані», — підкреслив політолог.

Р.Бортнік прогнозує, що ігнорування першими особами країни подій до річниці Майдану матиме серйозний вплив на підготовку протестних акцій у лютому.

«Влада зробила ще гірше», — підкреслив політолог.

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста