Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Порошенко та компанія хочуть зачистити «буйних» патріотів перед виборами – журналіст

Апрель 04
09:55 2018

Зараз усі прозрівають із суду над майданівцем, який визнав, що стріляв у бєркутів. І багато хто справедливо зауважує, що влада продала ідеали Майдану, про які впарювала народу і світу зі сцени.

Але варто зауважити, що зрада (так-так – це та сама класична зрадонька) відбулася давно – ще під час Майдану, до кривавих подій в Урядовому кварталі.

Читайте також: "Єдина можливість отримати будь-яку посаду – бути максимально лояльним до президента", – експерт. ВІДЕО

Хочу нагадати, що після того, як стало відомо про втечу Януковича, а риги масово втікали через Жуляни, чоловік жінки ІІІ тисячоліття Луценко почав масово звозити бєркутню і мусорву на Майдан, говорячи, що це "наші хлопці", "вони – з нагодом" і т д.

Зрозуміло – тоді Юга вибудовував вертикаль підлеглих, і разом з Порошенком навидавав обіцянок непідсудності злочинцям у погонах. Вперше це сталося, якщо не помиляюся, 21 лютого 2014 року.

До цього саме Луценко, Вакарчук, Порошенко, Яценюк та інші "відбивали" захоплених у полон бєркутів і тітушок, щоб не дати їх осудити або лінчувати народу, у який вони стріляли.

Що буде далі? Гадаю алгоритм давно усім зрозумілий: усі справи проти бєркутів розвалять, як і до цього, і вся ота бандитська мразота у погонах буде виправдана перед законом.

А ті, хто кинув виклик системі, і давав збройну відповідь мусорам-убивцям – будуть засуджені.

І, повірте, підтримку таким діям влада знайде не лише серед родин бєркутні та "мусаротітушек". Регіонали, прокремлівський електорат, комуністи та представники 5-ї колони радо підтримають репресії проти патріотів.

Читайте також: Як ми послаблюємо суспільство й даємо карт-бланш владі

Очевидно, що Порошенко і ко хочуть зачистити "буйних" патріотів перед виборами, бо зрозуміло, що з неконтрольованими активістами буде складно планувати виборчу кампанію.

Тому будьте готові. Може скоро прийдуть і до вас.

Сергій ВАКУЛА

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста