Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Порошенко відвідав американську військову академію Вест-Пойнт. ФОТО

Сентябрь 19
19:29 2017

Надзвичайно сильні, емоційні враження від Військової академії США, Вест-Пойнту, який відвідали разом із президентом Порошенком. Це бренд американської армії, найстарша академія ЗС США, серед її випускників чимало справжніх героїв.

Традиція, виправка, фізична підготовка та спорт, патріотизм, дисципліна, тактика – ось принцип сучасної військовоі освіти. Це один із найбільших студентських кампусів у світі, територія з корпусами, бібліотеками, стадіонами розкинулася на 65 кілометрах. Тут навчається 4400 кадетів, із них 25% жінки (їх приймають із 1976 року).

Читайте також: Сенат схвалив нову оборонну допомогу Україні за умови військових реформ

Стати кадетами найпрестижнішого закладу можна за рекомендацією сенатора (кожен американський сенатор і віце- президент США мають "квоту" на п'ятеро студентів), також щороку сюди приймають 100 дітей офіцерів, 170 дітей рядових і 65 дітей загиблих і поранених. І лише 20 іноземців.

Світлі й мотивовані обличчя. Я дивилася на них і думала, що вони прекрасні, але наші юні хлопці на передовій – ще прекрасніші, бо в інших, бойових умовах проходять свої армійські університети. І їхня мотивація – не лише військова професія, а й захист Батьківщини.

Президент мав виступ перед кадетами, які щиро цікавилися ситуацією в Україні та на фронті, а потім, на виході, ми почули їхні юнацькі, максималістські й такі точні формулювання: "Українці – крейзі, в 2014-му воювали без зброї, вони круті!". І гордість переповняла за наших і справді відчайдушних, сміливих і прекрасних "крейзі", яких бояться російські окупанти та колаборанти.

Читайте також: До яких стратегічних змін призведе надання Україні американської зброї

У Вест-Пойнті президент і делегація говорили про співпрацю, навчання, тренінги для наших. Це важливо. Нашим арміям є чому повчитися одна в одної. Й співпраця буде.

Р. S. Під час зустрічі з кадетами у виступі Порошенко згадав мужність випускника Вест-Пойнту Марка Паславського, який загинув 2014 року під Іловайськом…

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста