Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Порошенко відвідав американську військову академію Вест-Пойнт. ФОТО

Сентябрь 19
19:29 2017

Надзвичайно сильні, емоційні враження від Військової академії США, Вест-Пойнту, який відвідали разом із президентом Порошенком. Це бренд американської армії, найстарша академія ЗС США, серед її випускників чимало справжніх героїв.

Традиція, виправка, фізична підготовка та спорт, патріотизм, дисципліна, тактика – ось принцип сучасної військовоі освіти. Це один із найбільших студентських кампусів у світі, територія з корпусами, бібліотеками, стадіонами розкинулася на 65 кілометрах. Тут навчається 4400 кадетів, із них 25% жінки (їх приймають із 1976 року).

Читайте також: Сенат схвалив нову оборонну допомогу Україні за умови військових реформ

Стати кадетами найпрестижнішого закладу можна за рекомендацією сенатора (кожен американський сенатор і віце- президент США мають "квоту" на п'ятеро студентів), також щороку сюди приймають 100 дітей офіцерів, 170 дітей рядових і 65 дітей загиблих і поранених. І лише 20 іноземців.

Світлі й мотивовані обличчя. Я дивилася на них і думала, що вони прекрасні, але наші юні хлопці на передовій – ще прекрасніші, бо в інших, бойових умовах проходять свої армійські університети. І їхня мотивація – не лише військова професія, а й захист Батьківщини.

Президент мав виступ перед кадетами, які щиро цікавилися ситуацією в Україні та на фронті, а потім, на виході, ми почули їхні юнацькі, максималістські й такі точні формулювання: "Українці – крейзі, в 2014-му воювали без зброї, вони круті!". І гордість переповняла за наших і справді відчайдушних, сміливих і прекрасних "крейзі", яких бояться російські окупанти та колаборанти.

Читайте також: До яких стратегічних змін призведе надання Україні американської зброї

У Вест-Пойнті президент і делегація говорили про співпрацю, навчання, тренінги для наших. Це важливо. Нашим арміям є чому повчитися одна в одної. Й співпраця буде.

Р. S. Під час зустрічі з кадетами у виступі Порошенко згадав мужність випускника Вест-Пойнту Марка Паславського, який загинув 2014 року під Іловайськом…

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Водителя BMW, который под наркотиками переехал двух человек, отдали под суд

Водителя BMW, который под наркотиками переехал двух человек, отдали под суд

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста