Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Режим Порошенка повністю наслідує практики Путіна – юрист

Апрель 03
15:24 2018

Вдумайтесь, що сказала представник Порошенка у парламенті, дружина Генпрокурора і «жінка третього тисячоліття»: «Позиція фракції – відміняти е-декларування. Суспільство вже побачило по 1,5 мільйона в рік доходів у антикорупціонерів, більше ніж у президента, прем'єра, генпрокурора. І позики, які були взяті у подружок всяких різних своїх».

Читайте також: Чим наша антикорупційна декларація доходів відрізняється від декларації доходів у США

Луценчиха, по-перше, збрехала два рази. Бо доходи Гройсмана за рік 17 мільйонів, а Порошенка 16 мільйонів, а антикорупціонерам такі цифри навіть і не снились. Про законність походження і набуття статків вже мовчу. А ще дивлюсь зараз засідання парламенту: БПП і Народний фронт блокують навіть включення скасування е-декларування активістів до порядку денного.

По-друге, вона визнала, що е-декларування було введено тупо для того, щоб тимчасово засвітити і пропилисосити активістів (до речі, поки так нічого цікавого і не знайшли). Не банальна помста, а спланована злочинна антиконституційна дискредитаційна операція та системні політичні репресії великої групи людей за видом діяльності.

Назвемо прямо – спроба геноциду антикорупційного руху. Зловживання правом з метою прикриття корупційної діяльності влади. І відповідальний за усе це лайно персонально Порошенко і його союзнички по псевдокоаліції, а саме Народний фронт, ахметівський Ляшко та риги. Усі вони взялись за ручки і оголосили війну громадянському суспільству. Оголосили війну Майдану.

Що далі? Коли вийдуть на протест представники IT-сфери, то введемо на пару днів е-декларування айтішників?

Чи коли буде незручна позиція якоїсь партії, то введемо е-декларування партійців ліберальної ідеології?

Читайте також: Як ми послаблюємо суспільство й даємо карт-бланш владі

Чи коли бізнес почне фінансувати опозицію, то введемо е-декларування середнього бізнесу чи представників якоїсь галузі економіки?

Якщо владу критикуватимуть співаки, спортсмени, то заставимо декларуватись і їх? Не вірите? Режим Порошенка повністю наслідує практики Путіна. Різноманіття репресій попереду.

Oleksii ROHOVYK

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста