Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Сергій Євтушок: Закон про місцеве самоврядування має допомагати міському голові, а не блокувати його роботу

Апрель 03
17:28 2018

Народний депутат Сергій Євтушок від фракції "Батьківщина" під час виступу у залі ВР закликав не голосувати за ганебну норму у Законі України "Про службу в органах місцевого самоврядування", яка встановлює, що внесення міським головою кандидатури на посаду його заступника здійснюється виключно за результатом проведеного конкурсу.

"Нашою спільною перемогою було ухвалення в стінах цього парламенту Закону "Про службу в органах місцевого самоврядування". Багато службовців, які працюють саме в цій владі, владі органів місцевого самоврядування, дуже чекали на цей законопрект", – заявив народний депутат, – Насправді, ми тішилися з того, що ми його тут ухвалили, але потім президентом було внесено правки і закон було направлено вчергове до парламенту".

Читайте також: Як ліквідувати розрив комунікації громади з владою

Євтушок зазначив, що з деякими правками депутати фракції можуть погодитися, але не з тими правками президента, які встановлюють, що внесення міським головою кандидатури на посаду його заступника здійснюється виключно за результатом конкурсу, порядок проведення якого затверджуватиметься міською радою.

Читайте також: Роботу ВР буде реформовано: уніфікована магнітка картка не дасть можливості кнопкодавити – Сергій Євтушок

"Хто не відчув, працюючи у міській раді, що таке орган, який має допомагати міському голові, а не блокувати його роботу, той не зрозуміє, що це за поправка. Насправді, цієї правкою пропонується деякі, певно, міські ради, де у міських голів немає контролю над більшістю, заблокувати роботу. Тому фракція "Батьківщина" буде підтримувати цей законопроект за виключенням цієї правки", – наголосив народний депутат.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста