Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Шантаж Меркель, або Чому перенесли безвіз для України та Грузії

Ноябрь 22
14:23 2016

Рішення перенести введення безвізового режиму для України та Грузії ухвалено під тиском Ангели Меркель. Це при тому, що саме вона місяць тому твердо обіцяла Петрові Порошенкові: в листопаді "українці зможуть подорожувати без віз".

Як стверджують деякі європейські дипломати, Меркель і надалі залишається симпатиком України, але заблокувати безвіз для наших країн її змусив міграційний шантаж турецького лідера Ердогана. Ще у серпні він обіцяв відкрити для нелегалів міграційні ворота в ЄС.

Читайте також: Європі потрібна не Україна, яка стікає кров'ю, а стабільна і успішна країна — Філіпчук

Тут, щоправда, до кінця не зрозуміла мотивація Меркель, чому вона змінила думку щодо українсько-грузинського безвізу саме протягом останнього місяця: або німецький уряд має нові відомості щодо планів Ердогана, або войовничого Таїпа просто не хочуть дратувати — до пори, до часу.

Ключовим опонентом Меркель в даному питанні виступає голова Європарламенту Мартін Шульц. Він — проти перенесення дати введення безвізового режиму, але його політична вага на сьогодні значно поступається впливу Меркель.

Читайте також: Політолог: Відсутність перших осіб на відзначенні річниці Майдану — маркер того, що відбувається між владою і народом

Орест СОХАР

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста