Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Скандал із львівським сміттям міг вплинути на рейтинг «Самопомочі» — соціолог

Ноябрь 22
21:38 2016

На падіння рейтингу «Об'єднання «Самопоміч» міг вплинути скандал із львівським сміттям.

Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології, професор кафедри НаУКМА Володимир Паніотто.

«Щодо «Самопомочі» у нас найбільші сумніви, тому що ми не можемо пояснити, з чим пов'язане падіння рейтингу. Можливо, це якесь відхилення, бо всі наші висновки робляться з ймовірністю 0,95. Але навколо «Самопомочі» відбувалися деякі скандальні речі. Із львівським сміттям, наприклад. Можливо, наше дослідження співпало з піком цього скандалу чи відразу після нього і вплинуло на рейтинг. Чи ця позиція постійною чи ні — невідомо», — пояснив соціолог.

Нагадаємо, згідно з даними дослідження, підтримка ВО «Батьківщина» складає 20% серед тих, хто збирається голосувати і визначився. Далі за рівнем підтримки йдуть «Блок Петра Порошенка» — 13,3%, «Радикальна партія Олега Ляшка» — 9,8%, «Опозиційний блок» — 9%, партія «За життя» — 8,2%, «Самопоміч» — 6,0% і «Громадянська позиція» — 5,8%. Підтримка партії «Свобода» складає 4,9%.

Також В.Паніотто прокоментував випередження «Самопомочі» партією «За життя».

«Зрозуміло, що частина людей у східних регіонах не задоволена колишньою «Партією регіонів» і не голосує за «Опозиційний блок». Вони не перерозподіляються і не будуть голосувати за, скажімо, «Батьківщину» чи «Свободу». Тому вони шукали іншу партію. Гадаю, що відділення Вадима Рабіновича від «Опозиційного блоку» якраз пов'язано з наміром «підібрати» людей, які тією чи іншою мірою орієнтовані на союз із Росією і вважають, що «Партія регіонів» їх зрадила», — вважає В.Паніотто.

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста