Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Справа Бубенчика – поле для маніпуляцій, провокацій, брехні і показухи

Апрель 04
14:04 2018

Почала розгортатись інформаційна компанія проти затриманого вчора учасника Революції Гідності, добровольця Івана Бубенчика. Адвокат Небесної Сотні Віталій Тітич зробив у ЗМІ наступну заяву, цитую:

"Хто вам сказав, що Бубенчик, умовно кажучи, є учасником протестних акцій, звідки таке переконання, від кого? У мене такого переконання немає. Я публічно говорю вже 3-4 роки на різних каналах, що початок розстрілу – це і є провокації, навмисні, абсолютно безглузді з погляду мети, яка декларується цим Бубенчиком. Тому все це має бути досліджено. Я розглядаю Бубенчика, як умовну особу, що розчала з 06:30 ранку абсолютно не вмотивовану стрілянину, абсолютно в зоні іншого активного протистояння і, яка швидше за все, з території будинку вбила, смертельно поранила двох людей і одного поранила зовсім не мотивовано. І формально це було використано у сценарії терористичного акту, ніби як реакція на ті події, які були. Тому ця особа в моєму розумінні подій є співучасником скоєного терористичного акту, і очевидно, що не може розглядатися як така, що діяла в інтересах учасників протесту".

Читайте також: Бубенчик і "порохоботи"

На додачу до цього він ще наговорив купу "прекрасного" про ФСБшних клоунів, яких не треба допускати на судові засідання у цій справі, з чим всі ви можете ознайомитись за посиланням ttps://inforesist.org/ivana-bubenchika-obvinili-v-terakte-on-ne-zashhishhal-maydanovtsev/

Хочеться вірити, що для таких заяв Тітича хоча б залякали, бо якщо він говорить це добровільно, то зрозуміло чому у нас все так погано із розслідуванням справ Майдану. Не один лише керівник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Горбатюк в тому винний. Сторона так званого захисту також за це відповідальна. Бо що і кого може захищати адвокат, який дотримується таких поглядів на ті події?

Це лише перша ластівка. Старанно і методично з Бубенчика будуть ліпити антигероя, що учинив умисну провокацію, із-за якої правоохоронці були змушені відкрити вогонь по учасникам Майдану. Чекаємо наступних заяв, можливо від найнеочікуваніших персонажів. Вони закликатимуть до встановлення рівності перед Законом, от тільки екс-регіонали, тітушки і беркута будуть трохи рівніші за майданівців. Так само будуть і спроби пропіаритись чи відбілитись, ставши на захист Бубенчика, від тих, хто здавалося б не мав його підтримувати.

Широке поле для маніпуляцій, провокацій, брехні і показухи. Слідкуйте за руками шулерів.

Читайте також: Дело Бубенчика как мощный вызов обществу

І на додачу: не дарма арешт Бубенчика відбувся саме вчора, коли до Києва з’їхалась купа людей від Свободи, Нацкорпуса, Правого Сектора та інших організацій на акцію протесту. Сподівались на провокації: блокування суду, сутички з поліцією, і таке інше. Не отримавши бажаного оголосили перерву до ранку. Як то кажуть "і хочеться, і колеться".

Маю повне відчуття нереальності того, що відбувається. Таке саме, як під час Майдану. Наче і бачиш, і чуєш, а віри, що то все можливо насправді, не ймеш.

Кожен із нас Бубенчик. Більше чи менше, але кожен. І віддати його – це здатись самим

Anna SENIK

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста