Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Третя річниця Революції Гідності. Реакція соцмереж. ФОТО

Ноябрь 21
14:06 2016

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається третя річниця Революції гідності.

Українці активно згадують події трьохрічної давнини і активно діляться в соцмережах враженнями від змін в країні, які відбулися після Ревлюції Гідності.

Багато хто відзначає, що в 2013 році і подумати не могли, що акції протестів з приводу призупинення переговорів влади України з Євросоюзом щодо асоціації матимуть такі масштабні наслідки. Але всі сподіваються, що жертви, принесені нашим народом, були недаремними і український народ таки отримає гідне життя.

"Майдан 2013 року не був політичним. Прості студенти, звичайні хлопчики й дівчатка, вийшли на вулицю, щоб відстояти своє європейське, цивілізоване майбутнє. І жорстоке побиття цих дітей показало справжнє обличчя режиму Януковича і гнилість усієї державної системи. Це треба було змінювати, ламати, заради майбутнього кожного українця", — написав народний депутат Юрій Бублик

"Євромайдан для нас, активістів «Третьої Української Республіки», почався на два місяці раніше заклику у ФБ; тоді, коли Юрій Луценко запропонував поширювати ідею вступу України до ЄС через певні символи", — згадала події осені 2013 року прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

"Кожний виходив туди за щось своє, хтось за Євроінтеграцію, хтось проти союзу з Росією, хтось за власну свободу і честь.
Цей період був унікальним, його неможливо було уникнути", — написав депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

"По суті це перші фото як починався Євромайдан. Хто ж тоді знав чи міг собі уявити, що ми переживемо вбивства, Небесну Сотню і війну, яка по сьогодні. А тоді це був початок нових сподівань і віри, що ми все зможемо змінити", — поділилася спогадами волонтер Юлія Смірнова.

Когда 21 ноября 2013 года мы все ехали на Крещатик то, исходя из опыта Майдана 2004 года, даже не могли представить, что мирный протест перерастет в активное противостояние с последующей массовой гибелью людей. Мы были окружены иллюзиями. Сейчас иллюзий меньше, их практически нет. Мы почти не верим словам и доверяем лишь реальным делам и достижениям", — написав народний депутат Борислав Береза.

"Ми Є", — журналість Оксана Коваленко показала у Твітері своє улюблене фото з першого дня Майдану:

А це моє улюблене фото з першого дня. Цікаво, чи будуть ці люди на Майдані сьогодні pic.twitter.com/45E8nODCyx

— Oksana Kovalenko (@superumka) 21 ноября 2016 г.


"Ніщо не забуто. Ніхто не забутий! Україна понад усе!", — написав народний депутат Іван Крулько.


"21 листопада мільйони українців відзначають третю річницю Революції гідності. Переконаний, що боротьба триває. І ми переможемо внутрішніх і зовнішніх ворогів!", — написав журналіст Саша Ніколайчук.

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста