Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Twitter видалить десятки мільйонів підозрілих акаунтів

Июль 12
19:15 2018

Соціальна мережа Twitter має намір видалити десятки мільйонів підозрілих акаунтів, які могли бути створені для їх використання виключно як фейкових користувачів даної соцмережі, повідомляє видання The New York Times.

“Ми не хочемо спонукати користувачів до покупки фейкових акаунтів для штучного збільшення числа передплатників, оскільки це не є точним критерієм чийогось впливу на платформі або в світі”, – сказав один з віце-президентів Twitter Дел Харві.

Читайте також: Україна офіційно видала першу електронну візу іноземцю

Як зазначається, багато користувачів Twitter спеціально збільшують число своїх передплатників за допомогою ботів, щоб підвищити популярність і престиж особистого мікроблогу, які можна використовувати для розширення впливу в онлайн-просторі, а також з метою реклами і бізнесу. Багато таких автоматично створених акаунтів продаються за гроші в тому числі невеликими фірмами, спеціально створеними для цих цілей.

Через це Twitter оголосив боротьбу фейковим користувачам і вже з четверга має намір почати масштабну кампанію з їх видалення.

Читайте також: Уроки брехні для наших дітей від перших осіб держави

Соцмережа не стала називати точну кількість акаунтів, які підлягають блокуванню, однак, за даними газети, видалені можуть бути “десятки мільйонів” підозрілих облікових записів, що використовуються для збільшення числа передплатників. Загальна кількість акаунтів у сервісі таким чином може зменшитися приблизно на 6%, пише видання.

Видання The Washington Post повідомляло минулого тижня, що у травні та червні Twitter призупинив функціонування понад 70 мільйонів акаунтів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста