Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

У Києві відкриється перша рок-бібліотека

Ноябрь 21
12:03 2016

У приміщенні приватної бібліотеки boTaN, що на Воздвиженці, презентують Kyiv Rock Library — добірку кращих книжок про рок-музику, її виконавців та музичний бізнес.

Ініціатором проекту стала солістка групи "Крихітка" Саша Кольцова, повідомляє "Вечірній Київ".

Читайте також: Українська у ефірі: Нацрада виявила перших порушників

— Давно хотілось зібрати хороші книжки про музику та шоу-бізнес разом і у відкритому доступі — для студентів, музичних журналістів,молодих музикантів і колег. Це надзвичайне джерело натхнення, — поділилась вона. — І коли мене запросили керувати "Фундацією Дарини Жолдак", яка займається популяризацією читання, подумала, що це прекрасна нагода створити першу в Україні спеціалізовану рок-бібліотеку з сучасних книжок і поступово наповнювати бібліотеки музичних закладів у регіонах такими книжками.

Зараз в колекції нараховується близько 30 книжок. Серед них — How Music Works Девіда Бірна та історія панк-року England's Dreaming.

Читайте також: У мережжі з'явився намальований портрет дівчинки, яка хотіла "дістати тата з неба". ФОТО

— Всього плануємо близько 100 видань. Книги ми купували, друзі привозили з-за кордону, і, звісно, там є дещо з моєї приватної бібліотеки. З радістю приймемо у дарунок літературу на цю тематику від зірок шоу-бізнесу, з автографом, — зауважила Саша Кольцова. — Щоби стати читачем Kyiv Rock Library, треба просто прийти у boTaN. Всі книги поки в єдиному екземплярі, тому знаходитимуться у читальній залі. Користування читальною залою є безкоштовним. Також, за бажанням, кожен може зробити внесок на купівлю книг, і щойно ми зможемо закупити дублікати, зможемо видавати популярні позиції додому за правилами boTaN.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Надежный фильтр для питьевой воды в интернет-магазине КТУ

Надежный фильтр для питьевой воды в интернет-магазине КТУ

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста