Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

У «Розумній силі» назвали українську владу та криміналітет одним неподільним цілим. ВІДЕО

Декабрь 07
13:30 2018

В Україні почастішали випадки, коли поліція стає заручником тієї чи іншої ситуації через дії влади. З органу, який має забезпечувати правопорядок та гарантувати безпеку громадян, вона перетворилась на орган бездіяльності. Це черговий доказ того, що реформа поліції повністю провалилася і владі це грає на руку.

Про це заявив заступник лідера партії "Розумна сила" Олександр Савченко у відео, розміщеному на YouTube-каналі політичної сили.

"Мало хто визнає, але реформа поліції – це піар-хід. Від нього є ефект безпеки, але це ілюзія, – заявив політик, – Ця фейкова реформа не прослужила довго і не здатна служити. Поліцейські стають заручниками, тому що як вони можуть протидіяти самій же владі?".

Читайте також: "Розумна сила": Гарантія безпеки і гідна заробітна плата – основні умови для повернення українців з еміграції. ВІДЕО

Савченко впевнений, що нинішня влада в Україні тісно пов'язана з криміналом і відокремитися від нього вже не здатна.

"Влада і кримінал – кримінальна влада, це те, що потрібно розуміти. І ілюзія, що можна з карамелькою за щокою пересидіти спокійно і просто поспостерігати, як зараз забираються ТЦ під улюлюкання натовпу, як далі будуть забиратися квартири, потім буде забиратися майно, потім на дорогах будуть витрушувати з машини. Це все однозначно буде, якщо все буде текти так, як воно і тече", – наголосив Савченко.

Він додав, що неонацистські групи, які влаштовують безчинства на вулицях українських міст, роблять усе це при мовчазній бездіяльності правоохоронних органів. Ситуація далі, на думку політика, буде тільки погіршуватись.

“І не потрібно думати, що ми цього уникнемо, це найбільша помилка. Оберти історії вони однакові, нічим наше сьогодні не відрізняється від минулого століття. Буде все те ж саме, можливо, ще більш криваве. Єдине, що змінилося – це швидкість інформації, тобто ми маємо можливість раніше побачити і більш детально знати. У всьому іншому, на жаль, при такому лояльному ставленні до бандитської влади, все буде відбуватися саме так, як і я говорив", – сказав заступник лідера "Розумної сили".

Читайте також: "Розумна сила": Порошенко цинічно імітує загрозу країні і за це повинен покинути пост Президента. ВІДЕО

Він також зазначив, що чиновники, користуючись своїм монопольним правом на застосування влади, відбирають майно у підприємців, і поліція не може нічого їм сказати, тому що це справа рук самої влади.

Нагадаємо, в листопаді поточного року в Києві націоналісти захопили торгово-розважальний центр "Океан Плаза".

Також раніше повідомлялося, що заохочувані владою праворадикали 8 жовтня намагалися увірватися в будинок голови обласної організації партії "Розумна сила" Ірини Спіріної.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста