Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Українці хочуть перезавантаження влади, але не готові довіритися новим політикам — соціолог

Ноябрь 23
15:31 2016

Населення України прагне перезавантажити владу, але не готове довіряти новим обличчям у політиці.

Про це в коментарі власному кореспонденту UAINFO повідомив заступник директора з соціально-політичних досліджень Київського міжнародного інституту соціології Антон Грушецький.

Згідно з результатами дослідження, проведеного КМІС, 84% українців загалом негативно оцінюють «все, що зараз відбувається», 46% вважають, що варто виходити на протести, але не готові брати в них участь, а 40% — готові протестувати.

Як пояснив А.Грушецький, значна частина людей, котрі постраждали від економічної ситуації в країні — особи старшого віку і не можуть долучитися до акцій протесту.

«Проте в організації протестів є питання лідерства. Бачили, що кожна окремо взята партія має серед громадян досить низьку підтримку. Ми завжди прагнемо мати безособовий протест мас, очолюваний багатьма лідерами, але насправді будь-який успішний рух має кимось координуватися, мають бути якісь люди, організації, яким довіряють. Люди хочуть повного політичного перезавантаження, покращення ситуації, можливо, нові обличчя в політиці, але вони не готові їм довіритися», — пояснив експерт.

Читайте також: Соціолог розповів, якій політичній силі населення найбільше довіряє

Молодою політичною силою себе позиціонує партія «Демократичний альянс», навів приклад А.Грушецький.

«Але бачите, що її підтримка буквально менше 1% серед усього населення України. Хотіли молоду парті — ось вона. Але все одно підтримка низька. Є партія Міхеїла Саакашвілі — «Хвиля». Були зазначені молоді лідери — Давід Сакварелідзе, Віталій Касько, але все одно така партія має мізерну підтримку. З одного боку, повторю, люди хочуть бачити нові обличчя, але з іншого — не готові їм довіритися», — пояснив експерт.

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста