Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Українські волонтери створили безпілотник, який не здатні зафіксувати прогресивні системи стеження. ВІДЕО

Август 13
11:30 2017

Волонтери з Черкас і Києва створили унікальний безпілотник "Маргарита" адаптований до потреб українських військових, повідомляє 5 канал.

Відзначається, що стоїть винахід понад 170 тисяч гривень. Безпілотник фіксує позиції ворога спритно і безшумно. Його не здатні зафіксувати навіть прогресивні системи стеження, стверджують розробники.

"Це універсальна машина, вона працює як корректировщик вогню, як дальній розвідник. Це птах, що летить далі і довше, ніж ті, які стоять на озброєнні", — розповів розробник безпілотної системи з позивним "Майстер".

Читайте також: Британская студентка создала гаджет, расширяющий возможности человеческой руки. ФОТО, ВИДЕО

Військовослужбовець з позивним "Кречет" працює над дисертацією з системам радіоуправління. Новітні розробки він застосував у повітряному розвіднику.

В'ячеслав Скічко

"Основна ідея — зберегти життя людям. І основна постановка цих систем — це збереження життя людей", — розповідає "Кречет".

Останні настройки завершено. "Майстер" відправляє свою "Маргариту" в перший політ: "Все цікаве і дороге всередині цієї коробки, це схема датчиків, це система, яка при повному гасінні GPS російських ГЛОНАСС, не тільки повернулася, але ще і виконала бойовий маршрут".

Читайте також: Нежіноче обличчя війни

Тестування, а волонтери вже анонсують збір коштів на наступний проект — "Тарас", названий на честь молодого вченого — розробника безпілотників, передчасно загинув. Система "Тарас" буде складатися з двох літаків-розвідників, які будуть працювати в тандемі. Нові безпілотники назвуть "Грім" і "Блискавка". Зараз волонтери збирають на них гроші.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста