Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

В Києві за бюджетні кошти будують футбольні стадіони, але не для нас, а для здачі в оренду

Декабрь 07
14:30 2018

Ілюстративне фото

Коли спорт стає заручником корупції.

В Деснянському районі за 2018 рік побудовано 14 футбольних стадіонів зі штучним покриттям, 11 на території шкіл, які передані на баланс шкіл, та 3 за кошти громадських бюджетів, які передані на баланс комунальному підприємству Деснянського районного у місті Києві Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Загалом було витрачено 21 833 000 гривень з бюджету.

Але на жаль, як завжди є "але". Коли стоїть задача розпиляти бюджетні кошти, як це було з велосипедною доріжкою на Троєщині, а не реальний розвиток спорту отримаємо такий результат. І після того, як побудували стадіони, а всі причетні до будівництва отримали свої бонуси, то про стадіони забули. Чому я так вважаю? Тому, що у бюджеті взагалі міста не передбачено коштів на утримання цих стадіонів, і тому балансоутримувачі закрили безкоштовний доступ до цих стадіонів для мешканців Троєщини. Як вам турбота про киян?

Читайте також: Украинскому футболу не нужны болельщики. Стопятьсотое доказательство. ФОТО

Перелік адрес побудованих футбольних полів на територіях шкіл:
вул. Миколи Закревського, 37-б
вул. Костянтина Данькевича, 5
вул. Будищанська, 8
вул. Теодора Драйзера, 9-а
просп. Володимира Маяковського, 21-г
вул. Академіка Курчатова, 18/1
вул. Мілютенка, 5
вул. Миколи Закревського, 15-б
вул. Оноре де Бальзака, 8-г
вул. Миколи Закревського, 65-а
вул. Костянтина Данькевича, 13

11 стадіонів будувало Товариство з обмеженою відповідальністю "ФФУ ПРОДАКШН" ЄДРПо – 40588053, без проведення тендерної процедури в повному обсязі, з допороговими сумами та з порушеннями. Скандали з "ФФУ ПРОДАКШН" за посиланнями тут.

З трьома футбольними полями побудованими за "громадський бюджет" все простіше, вони введені в експлуатацію та передані на баланс комунальному підприємству Деснянського районного у місті Києві Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Але і на них немає доступу мешканців району, там займаються в даний момент тільки футбольні клуби і тільки за гроші, хоча стадіони будували за бюджетні кошти і для того, щоб там займалися всі бажаючі.

Читайте також: У 90-х роках минулого століття Київ був найбільшим донором державного бюджету – Косаківський

Перелік адрес побудованих футбольних полів:
бульвар Леоніда Бикова, 7-а
проспект Володимира Маяковського, 21Г
проспект Володимира Маяковського, 93Г

Отже бачимо, як будують стадіони за бюджетні кошти, з податків які ми з вами сплачуємо, але не для нас, а для здачі в оренду. Доступу до стадіонів у місцевих мешканців немає. Таким чином спорт в України стає для обраних. Під виглядом благих намірів, заробляють кошти та забирають спорт у дітей! Зараз почалася зима та питання гри у футбол на стадіонах Троєщини на деяких час стає менш актуальним.

Але якщо ситуація з доступом до спортивних полів не зміниться до 1-го березня 2019 року, вважаю, що троєщинці мають право на розблокування цих стадіонів для всіх бажаючих. А я їм в цьому допоможу. Тому, або місцева влада надасть можливість троещинцям займатися спортом на цих стадіонах, або разом з місцевими мешканцями ми з моїми однодумцями розблокуємо можливість доступу до стадіонів на Троєщині.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Борислав БЕРЕЗА

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста