Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Верховна Рада провалила скасування декларацій для громадських організацій

Апрель 03
15:23 2018

Ну а чому ні? Все правильно. Найбільші тіньовики в Україні – це громадські організації!

Але маю одне питання до великих політичних лідерів – де ваше бажання прозорості, наприклад, у здачі найбільшого родовища "Юзівське"? Чи бачили ми декларації людей, які отримали наші надра всупереч закону? Чи бачили ми принаймні імена людей, які стоять за цією оборудкою?

Чи бачимо ми прозорість у запровадженні формули "Ротердам+"? Чи бачимо ми прозорість роботи НКРЄКП, яка системно підігрує Рінатові Ахметову – ключовому партнерові президента, як колишнього, так і нинішнього?

Чи бачили ми прозорість, хто притягнув в Україну кандидата в аудитори НАБУ пана Брауна для реалізації сценарію зі зруйнування антикорупційного бюро?

Чи бачили ми електронну декларацію Медведчука, людини, яка сьогодні спливає в різних справах – від підриву Ради до зачищення скрапленого газу?

Чи бачимо ми прозорість у роботі СБУ, яка продовжує бути ключовим органом для репресій проти бізнесу, й водночас президент позбавляє цей орган парламентського контролю, що є ключовою вимогою НАТО?

Чи бачимо ми прозорість у роботі на ринку азотних добрив, де зберігає монополію Фірташ?

Цей список питань дуже довгий.

Парламент знову провалив відміну електронних декларацій для громадських організацій. І як би майстерно не переводилися стрілки на Верховну Раду, не треба помилятися, режисер цього процесу сидить на вулиці Банковій.

Світлана ЗАЛІЩУК

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста