Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Якщо не хочете зіпсувати відпочинок на морі, обійдіть компанію Busfor стороною – журналістка

Июнь 14
13:31 2018

Якщо не хочете зіпсувати відпочинок на морі, або зруйнувати собі поїздку в країну Західної Європи, яку ви так довго планували, в жодному випадку не зв'язуйтеся з таким посередником автобусного перевезення як Busfor.

Важко описати всі ті митарства, які (як потім виявилося, досить часто доводиться долати пасажирам-невдахам, які звернулися до Busfor) на вас чекають згодом. Все почалося з того, що мали нещастя замовити квитки на Бургас через Busfor. Замовили в режимі он-лайн, викупили.

Здавалося б, все гаразд. Почали збиратися в дорогу. Однак наступного ранку нам подзвонили з Busfor і сказали, що у перевізника немає місць. На абсолютно справедливе запитання, як же вони дали добро на резервацію і викуп квитків сказали, що перевізник сякий-такий, а гроші за квитки повернуть через тиждень. Виходу на адміністрацію немає. Встановити справедливість ні з ким. Все віртуальне.

Читайте також: Как изменился автобусный рынок Украины после санкций против России

Після тривалих і стресових телефонних перговорів з операторами нам все ж таки перевели гроші на картку в той самий день. “Ні, – сказали ми, – через он-лайн небезпечно – купимо квитки (тепер вже через три дні – раніше в тому напрямку не було автобусів) прямо в касі центрального Автовокзалу. Так і зробили, купили там. Ну що б, здавалося, ще може трапитися. Аж не там було.

Коли ми, нічого не підозрюючи, приїхали до свого автобуса о 7-й годині ранку Бургас – Київ, водій не знайшов наших прізвищ у списку пасажирів. Квитки є – а в списку немає. І от сюрприз (нам його показав водій) – в самому куточку квитків маленькими літерами – Busfor. Не роздивилися!

Іншого виходу не було, як звертатися в касу Автовокзалу. Коли водій автобуса, перейнявшись нашим розпачем, подзвонив у Busfor, йому відповіли, що фірма не співпрацює з касами Автовокзалу. В касі Автовокзалу, коли ми передали цю заяву від Busfor, була страшенно здивована.

Дякувати касирці, вона, як-то кажуть, сіла на телефон і таки дістала цього клятого посередника – нам повернули через касу гроші в той самий день. Якби не бойова касирка, то ходити нам і ходити… Звісно, ні першого ні другого разу ніхто не вибачився. Про жодні компенсації, як би це було в якійсь іншій країні, зовсім не йдеться.

Судитися в нашій країні з крупною компанією жодних грошей не вистачить, та й гарантій встановлення справедливості – жодних.

Касирка була сердита: “Я не знаю, навіщо моя напарниця продала вам цей Busfor. Вони часто підводять людей”.

Може, саме тому назву фірми написано в куточку квитка, маленькими літерами, а дивишся, як правило, на “все, що вгорі”.

Отож – якщо фірма настільки непорядна стосовного своїх клієнтів, якщо так багато випадків кідалова, може, все-таки пора навести лад, об'єднатися всім потерпілим і перекрити кисень такій, м'яко кажучи, непорядній фірмі, аби потім не махати автобусу рукою і не руйнувати довгожданні відпустки.

За нас ніхто цього не зробить. Одному вистояти проти цієї системи непросто – підгребе під себе. А разом нас багато – нас подолати, чи не так?
Дозволю собі спробувати усміхнутися після усіх цих стресів, що впали на мою голову, здавалося б, нізвідки. Додам, що наступний рейс у потрібному для нас напрямку аж через 10 днів – за той час у всіх компаній з перевезення розкуплено квитки. Зарезервували квитки в “Корсарі”. Однак тривога не полишає – обпікшись молоком і на воду дмухатимеш.

Читайте також: "Пациент скорее мертв": что происходит с украинским автопромом

Червень змарновано. Всі плани на літо рухнули, як замок з піску. Годі говорити про настрій.

Ну що я маю зробити в першу чергу в цій ситуації? Попередити всіх потенційних клієнтів – обійдіть Busfor стороною, позаяк життя не легка річ і стресів усім нам не бракує.
Як виявилося, на жаль, лише згодом, я далеко не одна така.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Марія КУЧЕРЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста