Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Яскравий приклад того, як державні органи імітують роботу. ДОКУМЕНТ

Май 04
17:47 2018

Яскравий приклад, як державні органи імітують роботу і надсилають абсурдні відписки замість того, щоб робити реальні справи.

У лютому я звернулася до президента Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом приділити належну увагу відзначенню знакових подій Української революції, 100-річчя яких відзначається цього року, зокрема 100-річчя звільнення Криму від більшовиків військами УНР.

Читайте також: 100 років модерній незалежності: час виправляти власні помилки

Я не даремно звернулася саме до вищих посадових осіб, адже відзначення таких дат не є справою одного відомства й потребує належної координації на високому рівні. Не випадково і державний оргкомітет із відзначення 100-річчя Української революції очолюють прем’єр Гройсман і голова Адміністрації президента Райнін. Однак звернення традиційно переправили на різні відомства, з яких дієву допомогу у відзначенні 100-річчя звільнення Криму надали Український інститут національної пам’яті на чолі з Володимиром В’ятровичем і представник президента в АРК Борис Бабін.

Натомість про рівень "допомоги" з боку, наприклад, міністерства культури можна судити за ось цим шедевром.

Читайте також: Блогер: Уся історія УНР – УРСР – України – це історія винищення росіянами українства

Міністр культури надсилає 25 квітня (через два місяці після звернення) лист, у якому запевняє, що міністерство готове надати підтримку у відзначенні пам’ятних дат, які вже минули 18 і 22 квітня. При цьому в листі стверджується, що Кабмін отримав звернення 30 квітня. Така ось машина часу.

Саме через таку байдужість і незграбні відписки замість реальних дій Україна не спромоглася 22 січня 2018 року відзначити 100-річчя проголошення незалежності на гідному рівні, як це роблять Литва, Польща чи Фінляндія. Саме через це 100-річчя звільнення Криму українським військом на Чонгарі, в Новоолексіївці та Херсоні ми відзначали зусиллями вже згаданих Українського інститут національної пам’яті, Представництва президента в Криму, ініціативи "Героїка" на чолі з Павлом Подобєдом та інших громадських активістів. Щиро дякую цим людям, які не словом, а ділом утверджують українські цінності за відсутності реальної підтримки з боку урядових структур.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Ганна ГОПКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста