Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Є лідер, тепер починається боротьба за друге місце, – Карасьов розповів, чого очікувати під час президентської виборчої кампанії

Май 03
17:55 2018

На президентських виборах 2019-го не варто очікувати на появу "українського Макрона". "Темних конячок" не буде.

Про це Gazeta.ua розказав політолог Вадим Карасьов.

"Українського Макрона" на виборах президента 2019-го не буде. Темні конячки не з'являються, коли про це багато говорять. Є лідер – Юлія Тимошенко. Тепер починається боротьба за друге місце.

Ті, хто не визначився, обиратимуть на користь лідерів. У другий тур Тимошенко потрапляє. Основна боротьба буде за друге місце між діючим президентом та претендентами на цю посаду. Люди хочуть порядку, спокою, добробуту. Шукають досвідчених політиків і лідерів".

Читайте також: Політологи розкрили головну інтригу майбутньої президентської кампанії. ВІДЕО

Шанси на перемогу чинного президента Петра Порошенка все ще залишаються.

"У Порошенка є шанс, якщо в Україні створять автокефальну церкву. Мають бути серйозні події, які переконають виборців. Головне потрапити у другий тур. Там буде інша гра. Необов'язково переможець першого туру перемагає у другому. Доведеться створювати коаліції, шукати підтримку кандидатів, які не пройшли. У чинної влади завжди є шанси перемогти.

Читайте також: Шоуменів – у президенти, президентів у… А куди їх, власне, подіти?

У Гриценка завжди непогана соціологія до виборчої кампанії. А під час виборів він здає. Якщо вийде в другий тур, шанси на перемогу у нього є. У Вакарчука шансів на президентство немає".

Соціологічна група "Рейтинг" опублікувала дослідження про кандидатів у президенти на виборах 2019-го. Лідирує очільниця партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко. За неї готові проголосувати 9%. На другому місці — Анатолій Гриценко з 7%. За Юрія Бойка, Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського віддають голос 6%. А діючого президента Петра Порошенка підтримують 5 відсотків населення. Третина опитаних не визначилися або не мають намір голосувати.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста