Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Європейські оборонні граблі

Ноябрь 23
11:51 2016

Європарламент підтримав створення Європейського оборонного союзу. Чи потрібен Європі такий союз, з власними військовими можливостями?

Потрібен — щоб протидіяти військовим загрозам самостійно, незалежно від (не)бажання і можливостей Сполучених Штатів. Чи буде такий союз дієздатним? Маю великі сумніви. Бо за останні десятиліття це не перша спроба європейців створити власний оборонний союз, і всі попередні спроби виявилися марними, нічого путнього з того не вийшло.

Чи вдасться тепер? Не думаю. Подивіться на результат голосування: 369 — за, 255 — проти, 70 — утрималися. Фактично 369:325.

Життєво важливі стратегічні рішення ТАК не приймаються! Бо за тими "325" стирчать вуха Путіна, "особых отношений с Россией", плюс хронічне небажання європейців за оборону платити, навіть 2 центи з євро (2% ВВП).

Читайте також: Radio Free Europe: Барак Обама, прежде чем покинуть свой пост, хочет добиться мирного урегулирования в Украине

Коли немає єдності й бажання платити, ТАК і голосують, а потім ТАК само провалюють, навіть потрібні й важливі справи.

Втім, побажаємо європейським партнерам успіху. Із застереженням: граблі лежать там само, перевіряти не треба, Путін уже перевірив — по голосуванню видно.

Читайте також: Трамп и Россия: сколько продлится радость Путина — The Financial Times

Анатолій ГРИЦЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста