Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

За збереження нинішньої ситуації окуповані території навічно перейдуть під контроль РФ – політолог. ВІДЕО

Январь 08
18:46 2018

Якщо порівнювати політичну ситуацію з програвачем, то на платівці "Росія-Україна й світ" голка вскочила в канавку й грає на місці. Тому "політична експертиза" стає не такою живою, все повторюється й стає нецікавим для обговорення.

А щодо відомої проблеми, то:

— РФ сама не "розвалиться". Тим більше, цього не дадуть зробити ЄС і НАТО, бо не хочуть ані ризику поставок енергоносіїв, ані збільшення КНР, ані виходу ядерної зброї з-під контролю Москви. Внутрішніх природних ресурсів росіянам, навіть за умов ізоляції, вистачить на віки. Просто, будуть бідніші й зліші (на Україну).

Читайте також: Досвід сирійців показує, що протидіяти РФ нам можна і треба

— ЄС і США намагатимуться не допустити збройного опору України агресорові (власне, війни), бо це може призвести до проблем, уже перерахованих, плюс українські АЕС, газогони в ЄС і очікувані мільйони біженців. Тому навіть "Джавеліни" США наказали тримати десь під Карпатами.

— США і ЄС, звичайно, хочуть покарати Росію, але в спосіб, який не загрожує її існуванню, тож головний тиск буде спрямовано на Київ, аби змусити українців (після Криму) визнати капітуляцію і на Донбасі ("Мінські домовленості" мали б бути імплементовані в нац. законодавство й виконані).

— За збереження існуючої ситуації, окуповані території упевнено й, можливо, навічно перейдуть під контроль РФ. У тому чи іншому вигляді. І це, вірогідно, для України, де "незмінно мудрий" незмінно висуває в лідери ненажерливе лайно, було б не найгіршим сценарієм.

Читайте також: Старі добрі методи: як Заходові відновити свій потенціал протидії Росії

Василь ЛАПТІЙЧУК

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста