Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Загарбники вже вдруге за дві останні доби обстріляли працівників ДФС

Март 13
21:43 2018

Протягом двох останніх діб російські окупанти й колаборанти двічі двічі обстріляли автотранспорт працівників ДФС. Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації

Сьогодні, 13 березня, у Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін поінформували представників СММ ОБСЄ про чергові обстріли бойовиками військових формувань РФ автотехніки працівників ДФС поблизу населеного Авдіївки.

Читайте також: Доба на фронті: три ворожі обстріли, український вояк зазнав бойової травми

Це вже другий випадок за останні дві доби. На щастя, ніхто зі співробітників ДФС не постраждав.

Ураховуючи результати трасологічної оцінки місцевості порушення режиму припинення вогню, українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ про те, що застосування стрілецької зброї з боку ЗС України на цій ділянці дороги є абсолютно неможливим.

Читайте також: Як українські вояки на Луганщині загарбника в полон брали. ВІДЕО

Українська сторона СЦКК розцінює ці випадки як явну провокацію, спрямовану на дискредитацію Збройних сил України, метою якої є створення чергової "фейкової картинки". Українська сторона СЦКК наголошує: підрозділи ЗС України безумовно дотримуються Мінських домовленостей і забезпечують виконання всіх заходів щодо підтримання режиму припинення вогню по всій лінії розмежування сторін на сході України.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста