Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Завтрашній день в Україні буде теплим – синоптик

Апрель 03
14:53 2018

Все! Зима, остаточно, бебебе, розтанула. І хоча ще будуть заморозки, які, між іншим, трапляються в Україні аж до початку червня, все одно, ось це сонце і градуси, які починають прогрівати після холодної ночі ранкове повітря та наші носи, співають на все горло за шторкою у своєму весняному душі, коли просто добре, бо ти повернувся додому.

Весна справді нарешті повернулася після річної перерви додому і все навколо неї одразу закрутилося, усі забігали, попрокидалися – пташки заспівали, квіти пробивають важку землю, річки піднімаються, коти нявкають голосніше, людей з відкритими обличчями на вулицях більшає.

Читайте також: 10 причин проводить больше времени на природе

Завтрашній день в Україні буде теплим. На Заході +17+22 градуси. На Півночі +12+17, у Сумській області +10+13 градусів.

На Сході +9+13 градусів. У Центрі +14+19 градусів. На Півдні +9+12 градусів, бо близько ще холодні моря. У Києві 4-го квітня +16+18 градусів.

Найближчої ночі – холодненько, 0+5 градусів, на сході -3+3 градуси. Опадів в Україні не очікується, буде багато сонця. Хіба вранці у північних областях трохи прикриє небо хмарами, але потім знову прояснить. Кому треба – вітер південний, помірний.

Читайте також: Синоптик: Потепління прийшло, якщо хтось не помітив

Опадів в Україні не очікується (карта), буде багато сонця. Хіба вранці у північних областях трохи прикриє небо хмарами, але потім знову прояснить. Вночі та вранці серпанки додадуть краси ще сіруватій природі.

Наталка ДІДЕНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста