Апаратний манікюр та його особливості

02 июня
20:44 2020

Манікюр – це одна з найбільш популярних процедур, які можуть запропонувати салони та студії краси. Якщо макіяж використовують не всі, то регулярний догляд за нігтями – це обов’язкова частина особистої гігієни. Завдяки цьому існує безліч різних технік, які дозволяють швидко та безпечно привести до ладу навіть найбільш запущені нігті. І одна з них – апаратна.

Можна записатися на апаратний манікюр на alae.com.ua/poslugi/manikur. У чому ж особливість такої техніки? Як вона використовується? Які недоліки та переваги має над іншими способами?

манікюр

Що таке апаратний манікюр і в чому його особливості?

Техніка використання фрезера для роботи з нігтьовими пластинами з’явилася в Німеччині. Звідти вона перейшла в інші країни Європи та стала дуже популярною. Майстри оцінили її простоту, зручність та безпеку.

У процесі використовується спеціальна машинка у вигляді фрезера. На спеціальний «олівець» кріпляться різні насадки для роботи з різними частинами нігтя, кутикули та навіть п’яток. У комплекті професійного апарату є насадки для:

 • шліфування нігтьових пластин (насадки мають різні розміри, текстуру, тощо);
 • шліфування шкіри (використовуються для педикюру);
 • видалення кутикули (мають різну товщину та розміри);
 • зняття гель-лаку;
 • роботи з формою нігтів.

Майстер може обирати не лише насадки для своєї роботи, а і ступінь абразивності, а також швидкість обертання насадок. Апарат може працювати з різними швидкостями – від 5 тисяч до 35 тисяч обертів за хвилину. Завдяки цьому робота спеціаліста значно спрощується, а результат покращується.

Подібне оснащення використовують як для манікюру, так і для педикюру. Воно прекрасно підходить для роботи з різними типами шкіри та нігтів. Як і будь-яка інша техніка, апарат має свої плюси та мінуси.

Головні переваги апаратного манікюру

Апаратна техніка має безліч переваг над іншими. Окрім того що це найсучасніший варіант обробки нігтьових пластин, є ще чимало плюсів. Головні з них такі:

 • Безпека процедури. У такій техніці не використовуються гострі та ріжучі інструменти, тому її по праву вважають найбільш безпечною та делікатною. Оскільки всі маніпуляції проводять за допомогою зміни насадок на апарат, сам процес виключає контакти майстра та шкіри клієнта.
 • Індивідуальний підхід. Велика кількість насадок дозволяє обрати необхідні інструменти не лише за призначенням, але й за індивідуальними параметрами рук клієнта. Це може бути товщина нігтів, їх міцність, навіть розміри.
 • Стерильність. Апаратна техніка передбачає роботу з сухою шкірою. В процесі не використовується вода, в якій, власне, і розмножується найбільша кількість бактерій та вірусів. До того ж насадки достатньо протерти спеціальним антисептичним засобом. Відсутність ріжучих інструментів виключає ризик зараження грибками, вірусами, тощо.
 • Покращення здоров’я нігтьових пластин. Після шліфування фрезером пластина має практично ідеальну поверхню та форму. Вона не слоїться, має здоровий колір та блиск. Нігтики стають міцнішими, сильнішими, легко відростають.
 • Довготривалий результат манікюру. Після обробки нігтів фрезером ефект доглянутості та чистоти зберігається значно довше. Порівняно з іншими техніками така м’яко діє на кутикулу, завдяки чому вона відростає дуже повільно, стає тонкою та прозорою.

Також варто зазначити, що такий вид обробки нігтьових пластин дозволяє зекономити час та гроші. По-перше, насадки дозволяють майстру зробити його роботу значно швидше, ніж ручні інструменти. По-друге, довготривалий ефект дозволяє відвідувати салони рідше, адже нігті виглядають здоровими та чистими.

манікюр

Недоліки апаратного манікюру

Не дивлячись на те що використання фрезера – найсучасніша техніка, вона теж має свої недоліки. Серед головних мінусів варто вказати такі:

 • Апаратні насадки не підходять для роботи з тонкими нігтями та ніжною шкірою. З таким «матеріалом» працюють лише вручну та за допомогою окремих інструментів, адже обробка потребує великої обережності та легкості.
 • Така техніка не використовується для роботи з хворими нігтями. Будь-яке захворювання нігтьових пластин – це вже протипоказання для манікюру. Проте іноді майстер береться за роботу з мінімальним втручанням. Апарат для цього не підходить.
 • У деяких випадках доводиться комбінувати з іншими техніками. Іноді насадки не можуть видалити кутикулу повністю. Для цього необхідно використовувати додаткові ріжучі інструменті, щоб обрізати усе зайве вручну.
манікюр

Ще один недолік – складність техніки. Для роботи з фрезером необхідно мати достатньо високу кваліфікацію. Самостійно перевчитися працювати з таким оснащенням неможливо. Кожен майстер мусить закінчити навчання на спеціальних курсах. Професійні фрезери можуть бути корисні лише в руках досвідченого спеціаліста з відповідною кваліфікацією.

Статьи по теме

Последние новости

    В случае выборов в Раду проходят пять партий

В случае выборов в Раду проходят пять партий

0 комментариев Читать всю статью

Мировой кризис уже наступил?