Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

А.Парубій очікує на внесення до ВР законопроекту про пенсійну реформу

Июнь 19
15:53 2017

КИЇВ. 19 червня. УНН. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій очікує на внесення законопроекту про пенсійну реформу. Про це він заявив під час брифінг, передає кореспондент УНН.

Відповідаючи на питання, чи на поточній сесії буде ухвалено законопроект про пенсійну реформу, спікер зазначив: “Законопроект ще не є внесений у Верховну Раду України”.

Він додав, що з моменту його внесення в парламент і його реєстрації щодо нього почнеться професійна робота: включення до порядку денного сесії, розгляд на комітетах.

“Очікуємо на внесення законопроекту про пенсійну реформу у Верховну Раду”, — констатував спікер.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 16 червня вніс пропозиції до урядового проекту пенсійної реформи.

Зокрема, глава держави запропонував перенести введення вимоги мінімального страхового стажу з 2018 на 2020 рік. Крім того, осучаснення пенсій стосуватиметься військовослужбовців, чорнобильців. Також Президент запропонував зменшити максимальний розмір сплати єдиного соціального внеску з 25 мінімальних заробітних плат, як це передбачено в законопроекті, до 15. Крім того, Президент наголосив на необхідності провести осучаснення пенсій не тільки в 2018 році, але й у 2019, а також у 2020 році.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста