Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Антикорупційний суд дозволить НАБУ і САП ефективно боротися з корупцією – А.Ситник

Июнь 19
16:55 2017

КИЇВ. 19 червня. УНН. Створення антикорупційного суду дозволить ефективно боротися з корупцією Національному антикорупційному бюро України та Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник під час виступу на міжнародному симпозіумі “Феномен корупції”, який відбувався 16-18 червня у Берліні, передає УНН з посиланням на прес-службу Бюро.

Як зазначили у НАБУ, на думку А.Ситника, разом із Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою Спеціалізований антикорупційний суд утворить повноцінну вертикаль для ефективної боротьби з корупцією.

“Створення Антикорупційного суду стане фінальною нотою випробувань для України і українських політиків”, — зазначив Директор НАБУ.

Він вважає, що створення Спеціалізованого антикорупційного суду стане завершальним етапом проведення антикорупційної і судової реформ в Україні.

А.Ситник нагадав, що із понад 65 кримінальних проваджень, які були скеровані до суду, 24 наразі залишаються без судового розгляду. Так, наприклад, суд вже більше року не може розпочати розгляд справи про незаконний вплив на Міністра економічного розвитку та торгівлі.

Нагадаємо, 1 червня 2017 року Комісара ЄС із питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган наголосив, що Україна має створити антикорупційний суд, який пришвидшить розгляд корупційних справ.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Курсы валют в Киеве

18.10.2017
1 USD 26.4843 Грн -0.0536
1 EUR 31.1429 Грн -0.1984
1 RUB 0.4619 Грн +0.0013

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста