Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Петиція про скасування заборони «ВКонтакте» знаходиться на розгляді у Президента

Июнь 19
17:55 2017

КИЇВ. 19 червня. УНН. Петиція до Президента України Петра Порошенка щодо відміни блокування російської соціальної мережі “ВКонтакте” перейшла в статус “на розгляді”, передає УНН з посиланням на сайт Президента.

Петиція набрала 25,352 голоси із 25 тисяч необхідних для розгляду і наразі перебуває у відповідному статусі “на розгляді”.

“Це величезна рекламна платформа, яка допомагає в реалізації вітчизняного продукту, творчості, контенту і т.д. Втрата цієї платформи вкрай негативно позначиться на вітчизняному виробнику будь-якого виду товарів, послуг і івентів. Дане рішення адміністрації президента несе ряд негативних наслідків,” — йдеться в тексті петицій.

Автором петиції виступив Анатолій Ткаченко.

Петиція була зареєстрована 16 травня. Наразі збір підписів завершено.

Зазначимо, що розгляд електронної петиції здійснюється не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Президентові України, публічно оголошується Президентом України на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці “З відповідями”, а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції.

Нагадаємо, 14 червня, петиція щодо скасування заборони “ВКонтакте” набрала більше 25 тис. підписів, необхідних для розгляду главою держави.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста