Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Понад 40% українців готові до участі в позачергових виборах до Ради

Ноябрь 22
13:29 2016

Населення України проявляє вищу готовність взяти участь у позачергових парламентських виборах у разі їх проведення найближчим часом, свідчать дані опитування Центру соціальних досліджень "Софія".

Згідно з опублікованими у вівторок даними опитування, 35,1% опитаних вважають важливим провести вибори нового складу Верховної Ради для того, щоб домогтися позитивних змін у країні.

Якби вибори відбувалися найближчої неділі, 41,2% вказали, що обов'язково взяли б участь в голосуванні, 31,3% — швидше за все, прийшли б голосувати, не будуть голосувати – 17,9%. Точно не впевнені, але швидше за все не голосували б 6,8%, зазначили, що ім важко відповісти 2,8%.

Найбільшою підтримкою електорату можуть заручитися ВО "Батьківщина" – 9,7%, "Опозиційний блок" – 8,5%, "Блок Петра Порошенка "Солідарність" – 8%, "Самопоміч" – 6,4%, Радикальна партія Олега Ляшка – 5,9%. Електоральний рейтинг інших кандидатів становить менше 3%.

Опитування тривало з 1 до 13 листопада 2016 року в усіх областях України, в Донецькій і Луганській областях опитували жителів територій, підконтрольних Україні, в Криму опитування не проводилося. Загалом було опитано 2017 респондентів віком від 18 років, методом індивідуального інтерв'ю. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Источник

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста