Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

В МЗС подякували Раді ЄС за продовження «кримських» санкцій щодо РФ

Июнь 19
16:55 2017

КИЇВ. 19 червня. УНН. В Україні вдячні за ухвалення Радою ЄС рішення продовжити на 12 місяців термін дії “кримського пакету” санкцій проти держави-агресора, передає УНН з посиланням на прес-службу МЗС.

“В Україні вдячні за послідовну політику ЄС щодо невизнання незаконної анексії Криму і м.Севастополь та ухвалення Радою ЄС у закордонних справах за процедурою „без обговорення“ рішення продовжити на 12 місяців термін дії „кримського пакету“ санкцій проти держави-агресора”, — йдеться в заяві.

У відомстві відзначили, що підтримка ЄС та партнерів є ключовою для відновлення територіальної цілісності України відповідно до міжнародного права.

“Санкційна політика з боку наших міжнародних партнерів та послідовне засудження дій Кремля є одним з ефективних інструментів міжнародного тиску на державу-окупанта”, — зазначили в МЗС.

Крім того, в МЗС розраховують на продовження терміну дії секторальних і економічних санкцій ЄС проти Росії до повної імплементації нею своїх міжнародних зобов’язань та припинення агресії проти України в Криму та на Донбасі.

Нагадаємо, що 19 червня Рада ЄС на один рік продовжила дію обмежувальних заходів у відповідь на незаконну анексію Росією Криму і Севастополя. У Кремлі ж “кримські” санкції ЄС назвали нелегітимними

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Курсы валют в Киеве

17.08.2017
1 USD 25.5727 Грн -0.0256
1 EUR 29.9457 Грн -0.117
1 RUB 0.4287 Грн +0.0015

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста