Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Телефонна розмова з "банкіром" коштувала жінці 24 тисячі гривень

Сентябрь 05
21:40 2019

Постраждала – 58-річна жителька одного з сіл Роменського району. Сліпо довірившись телефонному співрозмовнику вона повідомила йому конфіденційну інформацію по власним банківським карткам. В результаті з обох карток зникли гроші.

Про зловмисника, який назвався працівником служби безпеки одного з банків повідомила сама потерпіла. З її слів чоловік запропонував провести певні операції задля збереження грошей, які знаходились на її рахунках.

Жінка виконала всі вказівки і головне – надала телефонному співрозмовнику всю конфіденційну інформацію щодо своїх банківських карток: код з їх зворотного боку, номери тощо. Після чого на її телефон прийшло СМС-повідомлення з цифрами, які вона також повідомила чоловіку.

Про те, що її одурили, жінка зрозуміла, коли сама зателефонувала до банківської установи, в якій обслуговувалась. Там повідомили, що нещодавно з двох банківських рахунків її карток були зняті 5 та 19 тисяч гривень.

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Працівники поліції вкотре наголошуют : аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані, реквізити своїх банківських рахунків, не виконуйте ніяких дій на прохання “працівників банку”, адже справжні працівники банківських установ навіть у вихідні чи святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі. Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном “банківський працівник” – зателефонуйте у банк та з’ясуйте ситуацію.

У випадку, коли ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки.

Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників.

Источник: everyday.sumy.ua

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста