Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Глава представництва МВФ прокоментував ціни на газ в Україні

Февраль 12
15:24 2019

Глава представництва МВФ прокоментував ціни на газ в УкраїніМіжнародний валютний фонд на досвіді багатьох країн впевнений у неефективності контролю над цінами з точки зору забезпечення соціального захисту.
Про це повідомляє глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман.
З точки зору МВФ, найбільш оптимальний підхід – надати право ринкам визначати ціну, а потім надавати адресні субсидії тим, хто їх більше потребує, сказав Люнгман і зазначив, що контроль над цінами призводить до надмірного споживання і корупції.
Глава представництва МВФ нагадав про прогрес України за останні п’ять у відході від урядового контролю над цінами на газ для домогосподарств.
“В результаті багаті домогосподарства платять істотну частку вартості енергоносіїв, які вони споживають. А додаткові надходження в бюджет забезпечують ресурс, який використовується для надання допомоги менш забезпеченим домогосподарствам, які не можуть повністю сплатити ціну на енергоносії. Система субсидій була значно розширена, і вона забезпечує систему соціального захисту для значної частини менш заможних домогосподарств”, – сказав він.
Люнгман також зазначив, що нецільовий і неефективний спосіб надання субсидій кожному зараз заміщається прозорою та адресною субсидією для тих, хто насправді її потребує.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Последние новости

    Почему ООН не спешит отправлять миротворцев на Донбасс

Почему ООН не спешит отправлять миротворцев на Донбасс

0 комментариев Читать всю статью

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста