Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Глава представництва МВФ прокоментував ціни на газ в Україні

Февраль 12
15:24 2019

Глава представництва МВФ прокоментував ціни на газ в УкраїніМіжнародний валютний фонд на досвіді багатьох країн впевнений у неефективності контролю над цінами з точки зору забезпечення соціального захисту.
Про це повідомляє глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман.
З точки зору МВФ, найбільш оптимальний підхід – надати право ринкам визначати ціну, а потім надавати адресні субсидії тим, хто їх більше потребує, сказав Люнгман і зазначив, що контроль над цінами призводить до надмірного споживання і корупції.
Глава представництва МВФ нагадав про прогрес України за останні п’ять у відході від урядового контролю над цінами на газ для домогосподарств.
“В результаті багаті домогосподарства платять істотну частку вартості енергоносіїв, які вони споживають. А додаткові надходження в бюджет забезпечують ресурс, який використовується для надання допомоги менш забезпеченим домогосподарствам, які не можуть повністю сплатити ціну на енергоносії. Система субсидій була значно розширена, і вона забезпечує систему соціального захисту для значної частини менш заможних домогосподарств”, – сказав він.
Люнгман також зазначив, що нецільовий і неефективний спосіб надання субсидій кожному зараз заміщається прозорою та адресною субсидією для тих, хто насправді її потребує.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста