Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Ольга Сумська вразила мережу молодими фото

Апрель 16
07:38 2019

Ольга Сумська вразила мережу молодими фотоВідома українська актриса, Народна артистка України Ольга Сумська частенько радує своїх шанувальників новинами зі свого життя. Актриса впевнений користувач Instagram і не забуває публікувати фото зі свого життя в мережі. Цього разу зірка поділилася з підписниками старими фотографіями, на яких вона молода і красива, втім, як і зараз.
На першому фото Ольга зображена в досить відвертому образі. На ній чорно-біле плаття з мереживною оборкою на грудях і декоративними каменями. Цей наряд не видно повністю, але він відмінно підкреслює пишний бюст актриси. Волосся Ольги на цьому фото розпущене і недбалими пасмами спадає на плечі і спину, а на її обличчі яскравий макіяж і промениста усмішка.

View this post on Instagram

Трохи спогадів..

A post shared by Ольга Сумская (@olgasumska) on

На другій фотографії Ольга Сумська постала на огляд публіки в образі нареченої. Можливо на ній дійсно весільна сукня, а може просто наряд для якось вистави. Одним словом, на ній біле плаття з мереживом та пір'ям. Волосся завите і прикрашене білим обідком, якого майже не видно, а на її обличчі яскравий макіяж і боязка посмішка.
В підписи до фотографій Ольга Сумська коротко написала: "Трохи спогадів". Така публікація не залишилася без уваги фанатів, шанувальники артистки прийшли в захват від фото і буквально засипали її компліментами в коментарях. Багато відзначили, що актриса не втратила свою красу з віком.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста