Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Порошенко спародіював монолог Голобородька зі Слуги народу

Апрель 16
07:08 2019

Порошенко спародіював монолог Голобородька зі Слуги народуПетро Порошенко під час зустрічі з представниками бізнесу розповів, як він подивився серіал Слуга народу.
Петро Порошенко на зустрічі Діалог влади та бізнесу поділився враженнями від перегляду серіалу Слуга народу.
Президент висміяв висвітлення у серіалі програми співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, де МВФ представлена в ролі грабіжницької організації, а західні партнери наполягають на монополії у видобутку сланцевого газу.
Скорочення виробництва сільськогосподарської продукції, відкриття сховища ядерних відходів в Чорнобильській зоні і його розширення на територію всієї Київської області. Дорогі друзі, диктат Заходу переходить усі мислимі і немислимі межі, – підсумував з посмішкою Петро Прошенко.
Він також посміявся з того, що у серіалі Слуга народу країни Великої сімки бояться перетворення України у велику регіональну державу.

У 2018 році Bloomberg назвав гривню найсильнішою валютою пострадянського простору. Стабільність валютного курсу і виважена бюджетна політика дозволила уповільнити інфляцію у 4 рази. У 2015 році вона була 43,3%. У 2018 – 9,8%, у 2019 році ми маємо, якщо все буде добре, вписатися у показник менше 7%. Маю меседж малому бізнесу: коли мене переоберуть Президентом гарантую збереження єдиного податку у тому вигляді, в якому він тепер функціонує. Після виборів Президента і ВР повернуся до законопроекту про податок на виведення капіталу як ключового джерела для внутрішніх інвестицій. Дякую представникам бізнес-асоціацій за спільну працю протягом 5 років. Наперед вдячний за таку ж плідну роботу у найближчі 5 років. Маю намір запобігти негативним сценаріям, виграти вибори, забезпечити політичну стабільність і продовження реформ, незворотність курсу НАТО і ЄС.

Опубликовано Петро Порошенко Понедельник, 15 апреля 2019 г.

Факти

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста