Новости Украины и мира


Свежие новости Киева и Украины

Зал сміявся. Порошенко розпочав зустріч з бізнесом з монологу персонажа Зеленського в серіалі «Слуга народу»

Апрель 15
21:24 2019

Зал сміявся. Порошенко розпочав зустріч з бізнесом з монологу персонажа Зеленського в серіалі "Слуга народу"Президент України Петро Порошенко розпочав зустріч з представниками бізнесу з імітації монологу персонажа свого опонента на виборах Володимира Зеленського про співпрацю з Міжнародним валютним фондом в серіалі Слуга народу.
Свій виступ президент почав з того, що "грабіжницька організація МВФ вимагає від України 3% хабара".
"Вони також наполягають на монополізації на видобуток сланцевого газу, чого ми точно не можемо допустити. Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні та розширення цього сховища на територію всєї Київської області", — продовжив Порошенко.
Він продовжив монолог про "диктат Заходу", який "переходить всі мислимі і немислимі межі".
"Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пане міністре фінансів. І нарешті, покінчіть з боргової залежністю! Це мій наказ вам!", — закінчив гру глава держави і розсміявся.
Зал аплодував президенту і теж розсміявся.
Жарт Порошенка оцінили і присутні журналісти.
"Несподівано для всіх президент Петро Порошенко розпочав зустріч з монологу аля-риторика Василя Голобородька. З нього вийшов би непоганий актор. Зал сміявся", — написала у своєму Facebook Марина Бровінська.
Порошенко додав, що подивився серіал Слуга народу — і жахнувся.
"Я, чесно кажу, його не бачив, цей серіал, читав по вижимках. Але потім взяв і переглянув — жахнувся. Антизахідна риторика, на жаль, є частиною гібридної війни, яку Росія веде проти нашої держави", — зазначив він.
Президент додав, що не знає думки Зеленського про співпрацю з МВФ, оскільки його опонент не озвучував свою позицію.

У 2018 році Bloomberg назвав гривню найсильнішою валютою пострадянського простору. Стабільність валютного курсу і виважена бюджетна політика дозволила уповільнити інфляцію у 4 рази. У 2015 році вона була 43,3%. У 2018 — 9,8%, у 2019 році ми маємо, якщо все буде добре, вписатися у показник менше 7%. Маю меседж малому бізнесу: коли мене переоберуть Президентом гарантую збереження єдиного податку у тому вигляді, в якому він тепер функціонує. Після виборів Президента і ВР повернуся до законопроекту про податок на виведення капіталу як ключового джерела для внутрішніх інвестицій. Дякую представникам бізнес-асоціацій за спільну працю протягом 5 років. Наперед вдячний за таку ж плідну роботу у найближчі 5 років. Маю намір запобігти негативним сценаріям, виграти вибори, забезпечити політичну стабільність і продовження реформ, незворотність курсу НАТО і ЄС.

Опубликовано Петро Порошенко Понедельник, 15 апреля 2019 г.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста